Arama sonuçlarınız
Ofislerimizde Covid Önlemleri ile İşinizi Nasıl Güvende Tutuyoruz?

Ofislerimizde Covid Önlemleri ile İşinizi Nasıl Güvende Tutuyoruz?

Ofislerimizde Covid Önlemleri ile İşinizi Nasıl Güvende Tutuyoruz?

Covid-19 pandemi salgını birçok sektörden farklı firmayı dolaylı yada doğrudan etkiledi. Bu etkilenme sürecinde birlik olmanın ve zor durumları beraber daha iyi aşabildiğimizin bir kere daha farkına vardık.

Sürecin iyi şekilde yönetilmesinin, hayatın normale dönmesi açısından ne kadar önemli olduğunu anlayabiliyoruz. Plaza Cubes’te işini gerek sanal ofis gerekse hazır ofislerimizden yöneten tüm firmaların bu dönemi daha rahat bir şekilde atlatabilmek, kendini ve ekibini güvende hissetmesi ve işine odaklanabilmesi için gereken her önlemi daha ilk günden beri takip edip, uyguluyoruz. Önlemlerimizin daha açıklayıcı olması açısından detaylı olarak sizlere bahsetmek istedik!

Plaza Cubes Ofislerimizde Aldığımız Önlemleri Bilmek İster misiniz?

  • Tüm ofislerimizi, ortak kullanım alanlarımızı en güncel teknoloji olan Nano Teknolojili dezenfeksiyon ile steril ettik. Bu teknoloji ile birlikte çok uzun süre bakteri ve virüsler bu alanlarda tutunamıyor. 3 Ayda bir uygulanacaktır.

  • Toplantı odalarında kişi kapasitesini yarı yarıya azalttık ve sosyal mesafe kuralına uygun hale getirdik.

  • Lounge alanlarımızda da kapasiteyi yarıya indirdik, böylece bu alanı kullanan müşterilerimiz rahatça sosyal mesafe kuralına uygun şekilde çalışabilirler.

  • Giriş lobi ve tüm lounge alanlarımızda pleksi ile ayırma çalışması yapılmaktadır.

  • Kapı giriş ve çıkışlarına ellerinizi dezenfekte edebileceğiniz dezenfeksiyon istasyonları kurulmaktadır!

  • Gelen tüm kargolar özel spreyler ile dezenfekte edilmektedir. Güvenli teslim alabilirsiniz.

Plazalarda Alınan Genel Önlemleri Bilmek İster misiniz?

Plaza Cubes ofislerimiz bölgesinin en prestijli plazalarında yer almaktadır ve plaza binaları pandemi konusunda üst düzey önlem almaktadır.

  • Binaya girişler önlemler kapsamında termal kamera ve ısı ölçer ile yapılıyor. Ateşi yüksek olan kişiler binaya alınmıyor.

  • Bina içerisinde herkes maskesi ile dolaşmak zorundadır ve bunlar denetlenmektedir.

  • Giriş bankosundaki ekip ile gelen kişi arasına plexi mevcut her noktada sosyal mesafe kuralı uygulanmaktadır.

  • Bina asansörlerinde bekleme yerleri belirlenmiş ve sticker ile işaretlenmiştir.

Zorlu süreçleri en iyi şekilde atlatabilmek için gündemi takip ediyor ve buna uygun önlemleri alıyoruz. Her iş modeline göre farklı önlemlerimizle bu süreçte yanınızdayız. Sanal ofislerimizle bu süreçte yasal adres, ofis telefonu ve kargo gibi süreçlerinizi en iyi şekilde yönetebiliyorsunuz. Hazır ofislerimizde ise sürekli olarak yukarıda yer alan önlemlerimiz devam etmektedir! Toplantı odalarımızın kapasitesini azalttığımız için bu süreçte de sosyal mesafenizi koruyarak toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Covid-19 ile ilgili daha detaylı bilgi almak için pandemi bilgilendirme sayfamızı ziyaret ediniz!

(Visited 2 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır