Coworking - Ortak Çalışma Alanı Fiyatları | Plaza Cubes
Arama Sonuçları

Coworking

Coworking Standart Paket 1650 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla

İşinize rahatça odaklanmanız, hızla üretmeniz ve çalışırken sosyalleşebilmeniz için bir coworking alanına ihtiyacınız var ise 12 farkli lokasyonumuzda sizlere hizmet veriyoruz. 

Prestijli bir firma adresi, profesyonel bir ekip tarafından cevaplanan bir telefon numarası ve sınırsız çalışma alanlarımızda yeni iş fırsatlarını keşfetmek ister misiniz?

Coworking Paketlerimiz

Coworking Standart Paket

1650 ₺ + KDV’den başlayan fiyatlarla

Coworking Kurumsal Paket

Fiyat Alınız.

Coworking Kurumsal Paketi

Sınırsız çalışma alanları

Coworking Kurumsal Paket birden fazla çalışanı bulunan firmalar için geliştirilmiş bir ofis ürünüdür. Bu firmalar çalışanları için günlük kullanımlı paketler alarak, çalışanları Plaza Cubes ofislerinin lounge alanlarında çalışabilecekler. Çalışanlarınızın kaç gün çalışacağını planlayarak sizlere günlük kontörlü paketler hazırlıyoruz. Bu paket ile aldığınız günlük kullanımları, çalışanlarınız kontörlü yani günlük kullanım şeklinde kullanabilirsiniz. Bize kaç günlük kullanıma ihtiyacınız olduğunu söylemeniz yeterli, sonrasında size uygun günlük paketlerimizi teklif edelim.

Coworking Nedir?

Coworking alanlarında tam ihtiyacınız olan çalışma, dinlenme, gelişim ve networking ortamını bulursunuz. Çalışma sürenizi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda saatlik, günlük veya aylık olarak planlayıp, çevrenizdeki diğer çalışanlarla iş birliği kurma şansına sahip olursunuz.

Size yakın veya tercih ettiğiniz lokasyonumuzda, dilediğiniz masada, tam donanımlı bir ofis konforu yaşarken, çalışmaya ara verip kafanızı kaldırdığınızda sayısız iş birliği fırsatı görürsünüz. Yeni insanlarla ve yeni işletmelerle tanışmanıza, fikirler paylaşmanıza ve yeni iş fırsatları yaratmanıza da yardımcı oluyoruz. Bu işbirliği fırsatlarını tüm gün süren ikramlar eşliğinde değerlendirebilirsiniz.

Coworking Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

 • Lounge ve ortak çalışma alanlarında 2 kişilik kullanım
 • Şirket isminizle cevaplanacak bir adet telefon numarası tahsis edilmektedir.
 • Gelen çağrıların profesyonel bir ekip tarafından cevaplanması ve arayan bilgisinin elektronik postayla iletilmesi
 • Şirketinize gelen evrakların muhafaza edilip, istediğiniz şekilde size ulaştırılması
 • Gelen fakslarınızın taranarak elektronik posta ile tarafınıza ulaştırılması
 • Prestijli bir iş adresi
 • Ayda 1 saat toplantı hizmeti
 • Toplantı odalarında LCD monitör veya projeksiyon sağlanması
 • Sınırsız çay ve kahve servisi
 • Kiralık dolap
 • Kontrat süresi minimum 6 ay

Plaza Cubes sanal ofis paketleri arasında bulunan “Tüm Lokasyonlar” paketini seçtiğiniz takdirde istediğiniz tüm lokasyonlarımızdaki ortak çalışma alanlarında çalışabilirsiniz.

Coworking’te hizmet aldığınız ofislerin ortak çalışma alanlarındaki masalarda işlerinizi planlayabilir, sanal paketiniz bünyesindeki diğer tüm hizmet desteğini alabilirsiniz.

Coworking paketinde minimum kontrat süresi 6 aydır. Birden fazla çalışanı bulunan firmalar için geliştirilmiş bir ofis ürünü Coworking kurumsal pakette günlük kullanım hesaplaması ortak alanda çalışacak kişi ve çalışılacak gün sayısına göre yapılmaktadır. Buna uygun şekilde kontörlü paketlerimiz bulunmaktadır.

Tüm lokasyonlarımızda geniş, ferah ve her biri konsept tasarımlara sahip lounge alanlarımız bulunmaktadır. Bu alanlarda coworking paketinizin kapsamı doğrultusunda dilediğiniz şekilde çalışabilirsiniz.

Paket kapsamında tüm coworking kullanıcılarımızın ayda 1 saat toplantı odalarımızı kullanım hakları vardır. Kullanım sağlayacağı önceden belirterek odayı ayırtmaları yeterlidir."

Paketiniz kapsamında tarafınıza bir adet telefon numarası tahsis edilmektedir. Bu numaraya gelen çağrılarınızın profesyonel bir ekip tarafından şirket isminizle cevaplanması ve arayan bilgisinin elektronik postayla iletilmesi sağlanır.

Şirketiniz adına gelen tüm evraklarınız posta odamızda muhafaza edilip, istediğiniz şekilde tarafınıza ulaştırılır.

Paket kapsamında tüm coworking kullanıcılarımızın ayda 1 saat toplantı odalarımızı kullanım hakları vardır. Kullanım sağlayacağı önceden belirterek odayı ayırtmaları yeterlidir.

Coworking hizmeti dahil olmak üzere tüm sanal ofis seçeneklerimizde paket içinde kilitli dolap hizmeti bulunmamaktadır. Tüm lokasyonlarımız için standart fiyat olan aylık 50 TL + KDV ile kilitli dolap kiralayabilirsiniz.

 • SİZİ ARAYALIM

  Müşteri Adayı Kaynağı
  Müşteri Adayı Kaynağı Detay
  Müşteri Adayı Durumu
  Paket