Levent Tekfen Tower | Kiralık & Hazır Ofis Fırsatları | Plaza Cubes
Arama Sonuçları

Tekfen Tower

600 + KDV’den başlayan fiyatlarla

Tekfen Tower Hakkında

33.000 m2 ofis alanına sahip İstanbul Avrupa Yakası’nın en prestijli plazalarından olan Tekfen Tower 4. Levent’te bulunuyor. Tekfen Holding tarafından inşa edilen plaza, ABD’de bulunan Özgürlük Heykeli’nin de restorasyonunu yapan Swanke Hayden Connel Architects tarafından tasarlanmıştır.

1999 yılında yapımına başlanan proje 2003 yılında tamamlanmıştır. 26 katlı ve 117,5 metre uzunluğundaki plazanın inşaat alanı toplam 82 bin m2’dir. Yüksek teknoloji ile tam donanımlı planlanan Tekfen Tower’da yer alan tüm ofisler A sınıf olup plaza içerisinde 550 kişilik kafeterya, konferans salonu, spor merkezi, kuaför ve kuru temizleme gibi yardımcı tesisler yer almaktadır.

Tekfen Tower ofisleri ise 7 bodrum katı, zemin katı, her biri brüt 1.045 m2 net 870 m2’lik 22 ofis katı ve çatı katından oluşmaktadır. Bu da yaklaşık yüzde 83 brüt / net verimlilik oranı ile oldukça caziptir. Lobi katı ile birlikte 26 kattan oluşan ofis bloku 117,5 metre yüksekliğindedir. Toplam 33 bin m2 kiralanabilir ofis alanına sahiptir.

Tekfen Tower’ın prestijli alanlarından birinde hazır ofis, kiralık ofis, sanal ofis, coworking space sahibi olmak ve toplantı odalarını kullanmak için Plaza Cubes’ün sizin için tasarladığı özel katlarımızı ve ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tekfen Tower Özellikleri

Ağırlıklı olarak yabancı uluslararası firmaların tercih ettiği binanın teknolojik öncülüğü her yıl gerçekleştirilen yatırımlar ile sürmektedir. Bu yatırımlar aracılığıyla gökdelenin enerji verimliliği her yıl artırılarak binanın sürdürülebilirliği devam ettirilmektedir.

Tekfen Tower bünyesinde verilen tüm catering, temizlik ve güvenlik hizmetleri Tekfen Turizm ve İşletmecilik A.Ş. tarafından yönetilmekte ve denetlenmekte olduğu için standartları özel şartlar ile en düzeyde hizmet vermek üzerine kuruludur.

Açıldığı ve ISO 9001/2000-OHSAS 18001 standartları altında inşaatının tamamlandığı 2003 yılından bu yana Tekfen Tower yüzde 100 doluluk oranı ile büyük bir başarı yolculuğu izlemiştir. Yüzde 100 doluluk oranı başarısına şüphesiz bina sakinlerinin günlük gereksinimlerine yönelik planlanan yardımcı tesisler büyük katkı sağlamaktadır.  Tekfen Tower içerisinde yer alan yardımcı tesisler içerisinde, kafeterya, konferans salonu, fitness center, kuaför, market, kuru temizleme, lostra, gezinti terası, kokteyl mekanları ile birlikte kiralanabilir depo alanları ve 800 araçlık otopark alanını sayabiliriz.

Tekfen Tower Nerede?

Tekfen Tower, İstanbul’un iş merkezi olarak kabul edilen 4. Levent ve Levent metro istasyonlarına yürüme mesafesinde olup özel araçlar ile ulaşım açısından da oldukça elverişli bir konumdadır. Metro hattına alternatif otobüs duraklarına ve iki köprünün karayolu bağlantılarına yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sunmaktadır.

Tekfen Tower doğusunda Büyükdere Caddesi, kuzeyinde Kristal Kule (QNB Finansbank Genel Müdürlük), güneyinde İstanbul Tower 205 ofis binası, batısında ise Oto Çıkmazı Sokak ve konutlarla çevrilidir.

Metro bağlantısı ile Hacıosman – Yenikapı hattı ve Levent – Hisarüstü hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Gayrettepe durağı ile Kadıköy – Beylikdüzü metrobüs hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Vezneciler durağı ile Kabataş – Bağcılar metro hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Yenikapı durağı ile Yenikapı – Kirazlı metro hattına, Otogar – Atatürk Havalimanı metro hattına ve Kazlıçeşme – Ayrılık Çeşmesi Marmaray hattına ulaşılabilmektedir.

Karayolu ile Ulaşım :

Fatih Köprüsü Giriş    :     2,1 km

Boğaz Köprüsü Giriş  :     2,3 km

Taksim                     :     8,5 km

Beşiktaş                   :     4,7 km

Maslak                     :     5,6 km

 

Metro ile Ulaşım :

Taksim   :    7 dk.

Kabataş  :    15 dk.

Sirkeci    :    20 dk.

 

PLAZA CUBES TEKFEN TOWER’da ofis sahibi olmanın avantajları nelerdir?

 

Tekfen Tower’da kiralık & hazır bir ofise sahip olduğunuzda Google Türkiye Ofisi,  Deutsche Bank Türkiye – Genel Müdürlük, Mitsubishi Corporation İstanbul, Pepsi Cola Servis ve Dağıtım, Fritolay Türkiye, Kanada İstanbul Başkonsolosluğu, Aydın Saat, Tekfen Sigorta A.Ş., Tekfen Turizm ve İşletme, Tekfen Gayrimenkul, Cafe Nero, TAGAŞ-Türk Arap Gübre A.Ş., Michelin Türkiye – Genel Müdürlük, Toros Tarım A.Ş.- Genel Müdürlük, Toros Terminal Servisleri ve Denizcilik A.Ş., Citi Menkul Değerler, Toros Gemi Acenteliği ve Ticaret A.Ş., Japonya Başkonsolosluğu, Servecorp Ofis Hizmetleri gibi birçok prestijli marka ve kurum ile aynı çatı altında çalışma imkanına sahip olacaksınız.


Fiyatlar

SANAL OFİS 600 + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
HAZIR OFİS4800 TL + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
TOPLANTI ODASI480 TL + KDV / Saat’den başlayan fiyatlarla

Ulaşım


 • Adres

  Adres : Esentepe, 4. Levent Kavşağı No:209, 34394 Şişli/İstanbul
  Tel : 
  Faks :
  Vergi Dairesi: Zincirlikuyu
  Haritada Göster

 • Otobüs

  Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan; Toplu ulaşıma yakınlık

 • Metro

  M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattı, 4.Levent Metro Durağı 5 dk. Yürüyüş

 • Araç

  4.Levent Büyükdere caddesi üzerinden ulaşılabilir.

Tekfen Tower Özellikleri

İstanbul’un ilk A Sınıfı Binası
Proje Geliştirmede Tekfen Holding İmzası
Alışveriş Merkezlerine ve Prestijli Otellere yakın merkezi konum
Plaza Cubes Hazır Ofis Düzeni ile taşınmaya hazır
Prestijli Lounge Alanı
6 Kişiden 250 Kişiye Kadar Toplantı İmkanı
Yüksek Teknolojili Güvenlik Hizmetleri
A+ Profesyonel Bina Yönetimi
Bina içinde benzersiz kullanımlar; Kuaför, Fitness Alanı, Mini Market, Kuru Temizleme, Starbucks Cafe ve Yeşil Teras
Bina ısıtma-soğutma-havalandırma tamamlama sistemi için üst üst üst kısım tavan alt üst kısım Tam hava tutan “Paralel Fanlı VAV”
%100 yedekleme, fiber optik altyapı, CCTV, kartlı erişim ile 7/24 güvenlik hizmeti
18 hızlı araç, 4 m/s hızlı yolcu asansörü ve 1 yük asansörü
Misafirleriniz için de Kapalı Otopark Alanı
Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan; Toplu ulaşıma yakınlık / 4.Levent Metro Durağı 5 dk. Yürüyüş / Otobüs Duraklarının Önüne Konumlandırma

Levent Bölgesi Özellikleri


 • Tekfen Tower’a hem toplu taşıma araçlarıyla hem de özel araçlarla kolayca ulaşılabilir.
 • Tekfen Tower metro güzergahına, alternatif otobüs duraklarına ve her iki köprünün karayolu bağlantılarına yakın olması nedeniyle erişilebilirlik sağlamaktadır

Ekibimiz

İçerik ID: 32752
Fiyat: 600 + KDV’den başlayan fiyatlarla
Otopark: 1 Araç
washer and dryer
deck
balcony
concierge
doorman
private space
storage

İçerikleri Karşılaştır

BU BÖLGEYE YAKIN ALTERNATİFLER

Ferko Signature

350 TL + KDV'den başlayan fiyatlarla

PAPİRUS PLAZA

420 + KDV'den başlayan fiyatlarla

Nidakule Levent

480 + KDV'den başlayan fiyatlarla
 • SİZİ ARAYALIM

  Lokasyon
  Müşteri Adayı Kaynağı
  Müşteri Adayı Durumu
  Müşteri Adayı Kaynağı Detay