250 m² +

Ofisinizi bulalım ve hayal ettiğiniz gibi tasarlayalım.

Her türlü ihtiyacınızı karşılayan, sizin için tasarlanmış bir ofisin, bulunmasından teslimatına kadar bütün ofis ihtiyaçlarınızla biz ilgileniyoruz.

Ofisiniz, şirketiniz ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına göre yeniden tasarlıyoruz. Mimari tasarım süreci ve proje uygulaması dahil anahtar teslim, baştan yaratıyoruz. Ofis sandalyelerinden sanat eserlerine, yerleşim planından sürdürülebilir olmasına kadar her detayı Plaza Cubes tecrübe ve uzmanlığıyla anahtar teslim hayata geçiriyoruz.

Nasıl Başlanır?

Lokasyonunuzu Seçiyoruz

Şehrin belirli lokasyonlarında sizin için özenle seçilmiş bir lokasyon buluyoruz ve portföy olarak sunuyoruz.

Size Özel Tasarlıyoruz

Yeni ofisinizi, şirketiniz ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına göre mimari tasarım süreci ve proje uygulaması dahil yeniden tasarlıyoruz.

Ofisinizi Yönetiyoruz

İlk günden rahatlığın keyfini çıkar! Oluşturduğumuz yönetim ekibi sayesinde insan siz stratejilerinizi geliştirin ofisini biz yönetelim.

Yüksek Maliyetlerden Kurtarıyoruz

Ofisiniz için operasyonel ve aklınıza gelebilecek tüm giderleri sadece tek bir faturada topluyoruz.

Rahat ve Ulaşılabilir

Ofislerimizin tamamı büyük şehirlerin merkezi ve özellikle iş dünyasının yoğunlaştığı bölgelerde yer alıyor. 4 şehir ve 12 lokasyonumuzda 25.000 m2’lik ofis alanlarımızda hizmet veriyoruz.

Metro, otobüs vb toplu ulaşımın yanı sıra karayolu ile kendi aracınız ile de oldukça rahat ulaşım sağlayabileceğiniz lokasyonlardayız.

Avantajlı Ofis

Özel tasarım ofislerin en büyük ve en önemli finansal avantajı Capex maliyetinin olmayışıdır. İşinizi başlatmak için ihtiyaç duyulan ekipman, mobilya, bina, bilgi işlem, tasarım gibi yatırım maliyeti kalemleri (CAPEX) sıfırdır.

 

Plaza Cubes olarak gerekli tüm yatırım bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

Finansal Kârlılık

Taşınma ve ofis işletmesi sürecinin yönetimini ve maliyetlerini Plaza Cubes sizin için üstlenmektedir. Ofisiniz size anahtar teslim şekilde temin edilir. Tüm giderleriniz tek bir faturada size iletilir.

Sunduğumuz Olanaklar

Günlük
İkramlar

Çay, kahve, espresso gibi günlük ikramlar

Yüksek Hızlı İnternet

Güvenilir, yüksek hızlı kablosuz internet ve Ethernet bağlantısı

Toplantı Odaları

Konuklarınızı ağırlamak ve ekiple yeniden bir araya gelmek için teknoloji destekli toplantı odaları.

Ekipmanlar

Printer ve bir ofis için gerekli olan tüm teknik ekipmanlar.

Güvenlik

7/24 Güvenli Çalışma Alanları

Sekreterlik ve Karşılama Hizmetleri

Evraklarınız ve telefonlarınız takip altında

Temizlik

Düzenli Temizlenen ve havalandırılan hijyenik ofisler

Size Özel Lounge

Çalışma arasında dinlenebilmeniz ve sosyalleşebilmeniz için creative tasarıma sahip lounge ve ortak alanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Ofisinizin bulunmasından, size özel bir şekilde tasarlanmasına, ihtiyaç duyduğunuz idari yönetim desteklerinden, sekreterlik ve karşılama hizmetlerine varıncaya kadar tüm süreçlerin yönetimi Plaza Cubes tarafından sağlanmakta olup tek bir faturada kırılımlı olarak hizmet kalemleriniz tarafınıza iletilmektedir.

 

Özel tasarım ofislerin en büyük ve en önemli finansal avantajı Capex maliyetinin olmayışıdır. İşinizi başlatmak için ihtiyaç duyulan ekipman, mobilya, bina, bilgi işlem, tasarım gibi yatırım maliyeti kalemleri (CAPEX) sıfırdır. Plaza Cubes olarak gerekli tüm yatırım bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

Taşınma ve ofis işletmesi sürecinin yönetimini ve maliyetlerini Plaza Cubes sizin için üstlenmektedir. Ofisiniz size anahtar teslim şekilde temin edilir. Tüm giderleriniz tek bir faturada size iletilir.

250 m²+ Özel Tasarın ofis hizmetimizde Ofisiniz tamamen size özeldir. 7/24 kullanıma uygun olup siz ve çalışanlarınız kendilerine ait giriş kartlarını kapılardaki sensörlere okutarak ofis kullanımı gerçekleştirebilirler. Ancak lounge kullanımı ve ikramlar ancak hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arasında yapılabilmektedir.

 

Plaza Cubes’in İstanbul Avrupa yakasında;

  • Levent’te Nidakule, Ferko Signature ve Metrocity,
  • Maslak’ta Sun Plaza ve İz Plaza Giz,
  • Kağıthane’de Papirus Plaza Ofisleri

Plaza Cubes’in İstanbul Anadolu yakasında;

  • Ataşehir’de Palladium Tower,
  • Kozyatağı’nda AND Plaza,
  • Ümraniye’de Akkom Office Park ofisleri,

Ankara’da;

  • Çukurambar’da Paragon Tower,
  • Söğütözü’nde Via Flat ofisleri,

İzmir’de;

  • Bayraklı’da Mistral Tower ofisi,

Almanya’da

  • Düsseldorf Medienhafen yakınlarında 1 ofisi bulunmaktadır.

250 m²+’ta Plaza Cubes’ün 4 şehir ve 12 lokasyonda bulunan tüm ofislerinde lounge ve toplantı odası kullanım hakkına sahip olursunuz.

Mükemmel çalışma alanınızı burada bulun

İster tek kişilik bir ekip olun, ister büyüyen bir startup, ister büyük bir şirket. Tüm çalışma yöntemleriniz için esnek çözümlerimiz var.

Listeleri Karşılaştır