Prestijli Lokasyonlarda Modern Hazır Plaza Ofis | Plaza Cubes
Arama Sonuçları

Hazır Ofis

Merkezi Lokasyonlarda, Harika Tasarlanmış Hazır Ofisler!
3500 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla, ofisinizi hemen kiralayın, saatler içinde taşının.

Hazır ofis, günümüz modern ofis ihtiyaçlarını karşılayan bir ofis kiralama çözümüdür. Plaza Cubes ofisleri, Ankara, İstanbul, İzmir ve Düsseldorf olmak üzere 12 farklı merkezi lokasyonda, rahatınız için her ihtiyacınız düşünülerek tasarlanmıştır. Ayrıca, hazır ofis sektöründe dünyanın en büyük Hazır Ofis ağı ABCN Network üyeliğimiz sayesinde, 34 ülkede 800 farklı lokasyonda da ofis kullanım hizmetlerimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. 

Hazır Ofis Nedir?

Hazır Ofis, isminden de anlaşıldığı gibi tüm ofis mobilyalarının hazır olduğu, yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısıtma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetildiği ofislerdir. Plaza Cubes ofislerinde sosyalleşme ve networking için organize ettiğimiz eventlerimize katılabilir ve iş merkezlerinde bulunan keyifli lounge alanlarımızda diğer müşterilerimizle tanışıp güzel dostluklar kurabilirsiniz. Plaza Cubes hazır ofislerinde, siz işinize konsantre olurken bizler de size en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. İstanbul, Ankara, İzmir ve Düsseldorf lokasyonlarımızı inceleyebilir, detaylı bilgi için formu doldurup, uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz!

Modern Bir Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

 • Genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu paketler sayesinde, yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz.
 • Müşteri görüşmelerinizi profesyonel toplantı odalarında yaparsınız.
 • Teknolojik ve modern plaza özelliklerinden yararlanırsınız.
 • Siz ve müşterileriniz lounge alanındaki sınırsız çay, kahve ve diğer ikramdan yararlanabilirsiniz.
 • Eski tip ofis maliyetlerini ortadan kaldırıyoruz.
 • Hastalanmayan, işe geç kalmayan, size özel yönetici asistanlarımız hizmet vermektedir.
 • Tüm ofislerimize metro ile kolay ulaşırsınız.
 • Temizlik, IT, altyapı, toplantı odası hazırlığı gibi sorumlulukları ayrı ayrı düşünmenize gerek yok.
 • Tüm etkinliklerimize ve lounge kullanımları  ile  iş dünyasında sosyalleşin, uluslararası şirketler veya startuplar ile networking fırsatından yararlanabilirsiniz.
 • Her meslekten ve her sektörden binlerce mutlu müşteri ile beraber çalışabilirsiniz. 

Hazır ofis sisteminde yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısıtma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetilir. Genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu paketler sayesinde, yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz

Hazır ofis kiralama hizmetimiz kapsamında profesyonel toplantı odalarımızı rezervasyon sistemimiz üzerinden ayırtabilir, müşteri görüşmelerinizi prestijli hale getirebilirsiniz.

Hazır ofis kullanıcılarına çok sayıda ayrıcalık sunuyor. Örneğin; normal şartlar altında kiralaması oldukça maliyetli olan şehrin merkezi noktalarındaki teknolojik ve modern plazalarda çok uygun fiyatlar ile ofis sahibi olabiliyorsunuz. Ofisinizin temizlik, IT, diğer altyapı hizmetleri, toplantı odasının sizin için hazırlanması gibi süreçler bizim tarafımızdan organize ediliyor.

Hazır ofis hizmetimizde minimum kiralama süresi bulunmamaktadır. İhtiyacınız olan süre kadar kiralama gerçekleştirebilirsiniz. Uzun süreli ihtiyaçlarınız için ise size uygun fiyatlar ile kontrat imzalayarak aylık/yıllık kiralama imkanına sahip olabilirsiniz.

Plaza Cubes’ün 4 şehir ve 12 lokasyonda bulunan ofislerinin tamamında 7/24 bina güvenliği bulunmaktadır. Bunun dışında ofis koridorlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile anbean kayıt altındadır. Ayrıca tüm ofislerimizde kartlı giriş sistemi mevcuttur. Size özel tanımlanan kartınız ile ofisinize yalnızca siz giriş çıkış yapabilirsiniz.

Hazır ofislerimiz 7/24 kullanıma uygundur. Siz ve çalışanlarınız kendilerine ait giriş kartlarını kapılardaki sensörlere okutarak ofis kullanımı gerçekleştirebilirler. Ancak lounge kullanımı ve ikramlar ancak hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arasında yapılabilmektedir.

Minimum tek ve çift kişilik oda seçeneklerinden başlayarak küçük ve orta büyüklükteki ekiplere uygun hazır ofislerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Plaza Cubes olarak diğer rakiplerimizden farklı, sizin belirlediğiniz kişi sayısına uygun büyüklükte, geniş, ferah ve gerekli tüm teknolojik altyapıya sahip, özel tasarım ofis hazırlama imkanına da sahibiz.

Plaza Cubes’ün 4 şehir ve 12 lokasyonda bulunan hazır ofislerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Diğer Plaza Cubes lokasyonlarımız özelinde ise satın alma yaparak ofis ya da toplantı odası kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

 • SİZİ ARAYALIM

  Müşteri Adayı Kaynağı
  Müşteri Adayı Kaynağı Detay
  Müşteri Adayı Durumu
  Paket