Hazır Ofis Plaza Cubes'te - 12 Prestijli Lokasyon'da Modern Ofisler
Arama Sonuçları

Hazır Ofis

Modern Plazalarda Prestijli Hazır Ofisler!
1550 TL + KDV’den başlayan fiyatlarla.

Ofisinizi kiralayın, saatler içinde taşının.

Siz işinize odaklanırken, ofisinizle biz ilgilenelim.

Gizli ofis maliyetlerinden kurtulun.

Hazır Ofis Nedir?

Hazır Ofis, isminden de anlaşıldığı gibi tüm ofis mobilyalarının hazır olduğu, yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısınma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetildiği ofislerdir. Plaza Cubes Ofisleri, Ankara, İstanbul, İzmir ve Düsseldorf olmak üzere 12 farklı merkezi lokasyonda, rahatınız için her ihtiyacınız düşünülerek tasarlanmıştır. Ayrıca, hazır ofis sektöründe dünyanın en büyük ağı ABCN üyeliğimiz sayesinde, 34 ülkede 800 farklı lokasyonda da ofis kullanım hizmetlerimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Her meslek dalından ve her sektörden binlerce mutlu müşteri ile beraber Hazır Ofis kiralama sistemleri konusunda prestijli lokasyonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

 

Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları

Hazır ofis kiralamanın en avantajlı özelliği; genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu paketler sayesinde, yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Plaza Cubes müşterisi olduğunuz andan itibaren, sosyalleşme ve networking için organize ettiğimiz eventlerimize katılabilir ve iş merkezlerinde bulunan keyifli lounge alanlarımızda diğer müşterilerimizle tanışıp güzel dostluklar kurabilirsiniz. Plaza Cubes hazır ofis alanlarında, siz işinize konsantre olurken bizler de size en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. İstanbul, Ankara ve İzmir lokasyon bazlı inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için formu doldurup, uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.


Plaza Cubes'te Hazır Ofis Müşterisi Olmanın Ayrıcalıkları:

Müşteri görüşmelerinizi profesyonel toplantı odalarında yapın.

Teknolojik ve modern plaza özelliklerinden yararlanın.

Siz ve müşterileriniz lounge alanındaki sınırsız çay, kahve ve diğer ikramdan yararlanabilirsiniz.

Ekstra ofis maliyetlerini ortadan kaldırıyoruz.

Hastalanmayan, geç kalmayan, 7/24 size özel yönetici asistanı.

Şehir merkezindeki ofislere metro ile ulaşım kolaylığı.

Temizlik, IT, altyapı, toplantı odası hazırlığı gibi sorumlulukları ayrı ayrı düşünmemeniz için tek bir pakette sunuyoruz.

Esnek paket değiştirme avantajları ve ihtiyacınıza uygun paket seçeneklerinden faydalanın.

Organize ettiğimiz tüm etkinlikler ve lounge alanı ile  iş dünyasında sosyalleşin, uluslararası şirketlerler veya start-up’lar ile networking fırsatından yararlanın.

  • SİZİ ARAYALIM

    Müşteri Adayı Kaynağı
    Müşteri Adayı Kaynağı Detay
    Müşteri Adayı Durumu
    Paket