Hazır Ofis

9.500 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla esnek Hazır
Ofis paketlerimizden faydalanın!

Firmanız için yasal bir adres sunuyoruz. Kargo ve yasal tebligatlarınızı sizin adınıza teslim alıp, sizi bilgilendiriyoruz. Sadece sanal ofislerimize hizmet veren bir çağrı cevaplama merkezimiz bulunmaktadır.

Aylık ofis ve toplantı odası kullanımı sağlıyoruz. İstendiği takdirde açık ofis alanlarımızı kullanabileceğiniz, ücretsiz ikramlarımızdan yararlanabileceğiniz ve müşterileriniz ile toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz özgür alanlar sunuyoruz.

 Gün boyu keyifli açık alanlarımızda kahve, çay ve sürpriz ikramlarımızla sınırsız çalışma alanlarımızın tadını çıkarın.

Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları

Hazır Ofis

Günlük İkramlar

Çay, kahve, espresso gibi günlük ikramlar

Hazır Ofis

Yüksek Hızlı İnternet

Güvenilir, yüksek hızlı kablosuz internet ve Ethernet bağlantısı

Hazır Ofis

Toplantı Odaları

Konuklarınızı ağırlamak ve ekiple yeniden bir araya gelmek için teknoloji destekli toplantı odaları.

Hazır Ofis

Printer Hizmeti

Printer ve bir ofis için gerekli olan tüm teknik ekipmanlar.

Hazır Ofis

Ofis Kullanımı

7/24 Güvenli Çalışma Alanları

Hazır Ofis

Sekreterlik ve Kargo Hizmetleri

Evraklarınız ve telefonlarınız takip altında

Hazır Ofis

Coworking Alan Kullanımı

Düzenli Temizlenen ve havalandırılan hijyenik ofisler

Hazır Ofis

Kiralık Dolap

Çalışma arasında dinlenebilmeniz ve sosyalleşebilmeniz için creative tasarıma sahip lounge ve ortak alanlar

Hazır Ofis

Hazır Ofis Hizmetleri :
Esnek Çalışma

Dünya çapında 2 ülkede, 4 şehirde, toplam 15 lokasyonda hizmet veren Plaza Cubes, tam donanımlı hazır ofisler ve 7/24 erişilebilir ortak kullanım alanları sunuyor.

 

Geniş ve konforlu çalışma alanları ile işlerinizi her saatte yönetebilir, modern ve teknolojik toplantı odalarımızda profesyonel görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşinizin gereksinimlerine uygun esneklik ve rahatlıkla donatılmış olan hazır ofis çözümlerimiz, işinizi her yerden yönetmenize olanak tanıyor.

Plaza Cubes ile Hazır Ofis Kiralama

Plaza Cubes’de hazır ofis kiralama, iş dünyasına pratiklik ve konfor getiriyor. Hızlı bir şekilde faaliyete geçebileceğiniz, tamamen donanımlı ofislerimiz, kısa ve uzun süreli ihtiyaçlarınıza uygun esnek kiralama seçenekleri sunar.

 

İster birkaç saat, ister birkaç ay, istediğiniz süre boyunca kullanabileceğiniz ofislerimizde, gerekli tüm altyapı hizmetlerini sağlıyoruz. Plaza Cubes ile hazır ofis kiralamanın avantajları, işinizi kolaylaştıran bir çalışma ortamı ve profesyonel destek hizmetleridir.

Hazır Ofis
Hazır Ofis

Hazır Ofis ve Sanal Ofis Farkı

Hazır ofisler, fiziksel bir ofis alanı ve gerekli tüm ofis hizmetlerini içerirken, sanal ofisler daha çok adres hizmetleri ve telefon yanıtlama gibi uzaktan destek hizmetleri sunar.

 

Hazır ofisler, yerinde çalışma imkanı ve tüm ofis altyapısı ile işletmeler için ‘anahtar teslim’ bir çözüm sağlarken; sanal ofisler, daha çok evden çalışanlar veya sık seyahat eden profesyoneller için idealdir. Her ikisi de esneklik ve maliyet etkinliği sunsa da, hazır ofisler işletmelere fiziksel bir mekan ve profesyonel bir iş ortamı sağlar.

Nasıl Başlanır?

Şehrinizdeki Plaza Cubes lokasyonlarında sizin için özenle tasarlanmış bir çalışma alanını bulun.

Sizin için uygun alanı belirlediniz mi? Daha fazla bilgi edinmek ve mekanı gezmek için satış temsilcimizle konuşun.

Kendini evinde gibi hisset! İlk günden itibaren doğrudan işe başlayabilmeniz için ofisinizi hemen hazırlayacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hazır ofis, işletmelere anında kullanıma hazır, tam donanımlı bir çalışma alanı sunan bir ofis çözümüdür. Bu ofisler, mobilya, internet, telefon hizmetleri gibi temel ofis ihtiyaçlarının yanı sıra resepsiyon ve destek hizmetlerini de kapsar. Hazır ofisler, işletmelerin hızlı bir şekilde faaliyete geçmesini sağlayarak, başlangıç maliyetlerini ve yönetim yükünü azaltır. Esnek kiralama koşulları ile her türlü iş ihtiyacına uygun bir çalışma alanı sunar.

Hazır ofisler, hız, esneklik ve maliyet etkinliği sağlayarak işletmelerin büyümesine katkıda bulunur. Yatırım gerektirmeyen, hemen kullanıma hazır bu ofisler, özellikle yeni başlayan işletmeler, küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir. Ayrıca, değişken iş hacmine sahip şirketler için esnek çalışma koşulları sunar. Profesyonel bir iş ortamı, ağ oluşturma fırsatları ve yüksek standartlarda hizmetler, hazır ofisleri cazip kılar. Bu nedenle, işletmeler için zaman ve maliyetten tasarruf sağlayan bir çözüm olarak öne çıkar.

Hazır ofis sisteminde yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısıtma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetilir. Genel giderlerin tek faturaya dahil olduğu paketler sayesinde, yıllık giderlerinizi kolaylıkla hesaplayabilir ve tüm gizli maliyetlerden kurtulabilirsiniz

Hazır ofis kiralama hizmetimiz kapsamında profesyonel toplantı odalarımızı rezervasyon sistemimiz üzerinden ayırtabilir, müşteri görüşmelerinizi prestijli hale getirebilirsiniz.

Hazır ofis kullanıcılarına çok sayıda ayrıcalık sunuyor. Örneğin; normal şartlar altında kiralaması oldukça maliyetli olan şehrin merkezi noktalarındaki teknolojik ve modern plazalarda çok uygun fiyatlar ile ofis sahibi olabiliyorsunuz. Ofisinizin temizlik, IT, diğer altyapı hizmetleri, toplantı odasının sizin için hazırlanması gibi süreçler bizim tarafımızdan organize ediliyor.

Hazır ofis hizmetimizde minimum kiralama süresi bulunmamaktadır. İhtiyacınız olan süre kadar kiralama gerçekleştirebilirsiniz. Uzun süreli ihtiyaçlarınız için ise size uygun fiyatlar ile kontrat imzalayarak aylık/yıllık kiralama imkanına sahip olabilirsiniz.

Plaza Cubes’ün 4 şehir ve 12 lokasyonda bulunan ofislerinin tamamında 7/24 bina güvenliği bulunmaktadır. Bunun dışında ofis koridorlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile anbean kayıt altındadır. Ayrıca tüm ofislerimizde kartlı giriş sistemi mevcuttur. Size özel tanımlanan kartınız ile ofisinize yalnızca siz giriş çıkış yapabilirsiniz.

Hazır ofislerimiz 7/24 kullanıma uygundur. Siz ve çalışanlarınız kendilerine ait giriş kartlarını kapılardaki sensörlere okutarak ofis kullanımı gerçekleştirebilirler. Ancak lounge kullanımı ve ikramlar ancak hafta içi 09.00 – 18.00 saatleri arasında yapılabilmektedir.

Minimum tek ve çift kişilik oda seçeneklerinden başlayarak küçük ve orta büyüklükteki ekiplere uygun hazır ofislerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Plaza Cubes olarak diğer rakiplerimizden farklı, sizin belirlediğiniz kişi sayısına uygun büyüklükte, geniş, ferah ve gerekli tüm teknolojik altyapıya sahip, özel tasarım ofis hazırlama imkanına da sahibiz.

Plaza Cubes’ün 4 şehir ve 12 lokasyonda bulunan hazır ofislerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Diğer Plaza Cubes lokasyonlarımız özelinde ise satın alma yaparak ofis ya da toplantı odası kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Listeleri Karşılaştır