Arama sonuçlarınız
Kiralık Ofis Arayanların Yeni Gözdesi Hazır Ofisler

Kiralık Ofis Arayanların Yeni Gözdesi Hazır Ofisler

Kiralık ofis arayanların yoğun bir şekilde tercih ettiği internet mecralarında içinde çalışmanız için gerekli olan ofis masası, sandalye, internet ve telefon hattı, ofis dolabı hatta ışıklandırma gibi temel gereksinimlerin olmadığı şekilde bir sunum söz konusu. Hal böyle olunca da ofis kiralamak için ofis kirası dışında ekstra masrafların ortaya çıkması şirketlerin işlerini oldukça zorlaştırıyor.

Girişimciler, yeni iş kuranlar ya da çalışma şeklini değiştirmek isteyen kişilerin karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi de bahsettiğimiz bu ofis ve ofis ihtiyaçlarıdır. Tüm bunlar için ciddi bir yatırım gerekmektedir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen sil baştan bir ofis kiralamanın yerine yepyeni çözümler mümkün. Artık eşyalı, sadece bilgisayarınızı alıp gidebileceğiniz ve size A’dan Z’ye çok sayıda ofis hizmetinin sunulduğu hazır ofisler var.  Türkiye’de bu konsepti ilk uygulayan yerli girişim olan Plazacubes’in sunduğu Hazır ofis imkanları ile ilgili merak edilenleri hep beraber inceleyelim.


Kiralık Ofis Arayanların Yeni Gözdesi Hazır Ofisler

Kiralık Ofislere Yepyeni Bir Alternatif: Eşyalı ve Son Teknoloji Tüm Donanımlara Sahip Hazır Ofisler

Hazır ofisler günümüzün ihtiyaçlarından biri haline geldi. Büyük bir kurumsal yapıdan ziyade hazır ofis kiralama iş modeli haline geldiği için yeni nesil ofis olarak adlandırılmaktadır. Hazır kiralık ofisler, anahtar teslim şekildedir ve kullanıma hazır bir şekilde sizlere sunulur. Bir hazır ofis seçtikten sonra sadece gerekli belgeleri göndermeniz yeterlidir. Zevkinize göre kullanacağınız büyüklükteki ofislerde genellikle ses yalıtım sistemleri bulunur. Ofis kiralama sürecinde karşılaşılan emlakçı, kira, ofis mobilyaları ve benzeri zorlukları ortadan kaldırarak işinize odaklanmanıza yardımcı olur.İş alanı ne olursa olsun hazır ofisler herkese ekonomik ve sürdürülebilir avantajlar sağlar. İşinizi başlatmak için az efor sarf etmek istiyorsanız hazır ofis yöntemi sizin için idealdir.

Kiralık Ofis Arayanların Yeni Gözdesi Hazır Ofisler

Plazacubes imkanlarını inceleyerek hazır ofis kiralayabilirsiniz. Hazır ofislerin sağladığı olanaklar birbirine oldukça benzerdir. Ancak ofisin konumu, asistanları, mutfağı ve internet hizmet yetenekleri işinizi doğrudan etkileyecektir. Tüm detayları bilmek doğru kararı vermenizi sağlayacaktır. Tipik olarak, hazır ofis kiralama seçenekleri saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak belirlenir. İş planınıza göre aylık veya yıllık kiralama seçerek tasarruf edebilirsiniz. İster tek kişilik ister kalabalık bir ekip olsun hazır ofisler, sundukları olanaklar nedeniyle sıfırdan bir ofis kiralamak veya satın almaktan daha avantajlı bir seçenektir. Plazacubes’in tam donanımlı hazır ofis çözümleri ile yabancı konuşan personel, konferans tesisleri ve destek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bununla beraber giderleri tek faturada içeren paketler ile yıllık giderleri kolayca hesaplayabilir, tüm gizli giderleri ortadan kaldırabilirsiniz. Ofis satın almak için ayırdığınız bütçeye göre, farklı olanaklar ve fonksiyonlara sahip hazır bir ofis seçebilirsiniz. Hazır ofis fiyatını belirleme kriterleri, seçtiğiniz ofisin konumuna, büyüklüğüne veya dış duvarına göre değişiklik gösterebilir. Plazacubes hazır ofis fırsatlarıyla istek ve ihtiyaçlarınıza uygun ofisi kolaylıkla kiralayıp işinize başlayabilirsiniz. Plazacubes’in hazır ofis olanaklarını incelersek;

Kiralık Ofis Arayanların Yeni Gözdesi Hazır Ofisler

 • Güçlü ve hızlı internet bağlantısına sahip olursunuz.
 • Firmanıza gelen kargo ve postalar adınıza teslim alınarak size ulaştırılır.
 • Gelen ziyaretçi ve müşterileriniz asistanlar tarafından karşılanır.
 • Firmanıza gelen aramalar sizin adınıza yanıtlanır.
 • İhtiyaç halinde toplantı odalarını kullanabilirsiniz.
 • Fotokopi, tarayıcı gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
 • Değişen çalışan sayınıza göre ofisini büyütebilir ya da küçültebilirsiniz.
 • Hazır ofis ulaşım imkanlarına yakın olduğu için müşterilerinize kolaylık sağlamış olursunuz.

Kiralık Ofis Fiyatları

Kiralık ofis arıyorum ama fiyatlar cep yakıyor. Henüz bir ekibim yok ya da çok küçük bir ekibim var diyorsanız. Bir alternatifiniz daha var. O da sanal ofisler. Günümüzde giderek daha da popüler hale gelen sanal ofisler, kurumlara, markalara ve girişimcilere büyük kolaylık sağlıyor. Sanal ofisleri resmi adres olarak gösterebilir, e-posta ile iletişim kurabilir, toplantılar yapabilir ve asistanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Klasik ofis hizmetlerine kıyasla en uygun fiyatlı ofis kiralama sistemi sanal ofistir. Sanal ofis alternatifi özellikle ofise ihtiyacı olmayan veya evden çalışmaya ihtiyaç duymayanlar için oldukça ekonomik bir seçenektir. Sanal ofisler hakkında en sık sorulan sorulardan biri yasal olup olmadığıdır. Ancak bilinenin aksine sanal ofis yasal kiralama seçeneklerinden biridir. Türk Ticaret Kanunu’ndaki açıklamaya göre sanal ofisler ülkemizde tamamen yasal bir şekilde faaliyetine devam edebilir. İş yeri adresi tanımı kanunun gerektirdiği bilgilerde ayrıntılı olarak açıklanmadığından sanal ofisler yasal bir tercih haline gelmiştir. Unutulmaması gereken bir şey, sanal ofisin adres ve iletişim bilgilerinin olmasıdır.

Kiralık Ofis Arayanların Yeni Gözdesi Hazır Ofisler

Kiralık ofis yerine tercih edebileceğiniz sanal ofisler ile işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Sanal ofis kiralama sanılanın aksine oldukça kolay bir yöntemdir. Sanal ofis açmak için yapmanız gereken tek şey ihtiyacınıza uygun sanal ofis paketini belirlemek ve gerekli evrakları hazırlamaktır. Sanal ofis hizmeti ekonomik ve etik açıdan uygun bir alternatiftir. Fatura, mobilya, emlakçı, kira, üyelik aidatı ve diğer gider kalemlerini düşünmeden hemen işlerinizi işlemeye başlayabilirsiniz. Sanal ofis konsepti sayesinde ofis olmasa bile sabit ofisin tüm avantajlarını uygun fiyata güvenle kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize uygun bir sanal ofis seçmek çok önemlidir. Gelecek iş planınızı göz önünde bulundurarak ekibinizi genişletir veya küçültürseniz, taşınma masrafı olmadan odanızı büyütmeniz yeterli olur veya sanal ofislere ek olarak hazır ofis hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Sanal ofis çözümü ile en düşük maliyetle şirketinizi kurup işlerini bir sorun yaşamadan sürdürebilirsiniz. Sağlanan sanal ofis avantajları, tercih edeceğiniz sanal ofis özelliklerine ve paketlerine göre değişiklik gösterecektir. Plazacubes’ün sanal ofis olanaklarını incelersek;Kiralık Ofis Arayanların Yeni Gözdesi Hazır Ofisler

 • Yeni bir ofis kiralama işlerine vakit ayırmanıza gerek kalmaz.
 • Mobilya, mutfak, ofis eşyalarını düşünmeden işinize hemen başlayabilirsiniz.
 • Şirketinize gelen aramalar yanıtlanarak, tarafınıza ulaştırılır.
 • Giderlerinize göre sanal ofis paketi satın alarak bütçenizi yönetebilirsiniz.
 • Operasyonel iş durumlarında kolaylık sağlar.
 • Farklı yerlerdeki çalışanlarınız ile sanal ofiste zahmetsizce bir araya gelebilirsiniz.

 

Plazacubes’te Kiralık Ofis İmkanları

Kiralık ofis alternatifi olarak genellikle tercih edilen yöntemler sanal ofis ve hazır ofis yöntemleridir. Ancak bunlar haricinde de ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz diğer alternatifler şu şekildedir; coworking, sabit masa ve toplantı odalarıdır. Bu alternatiflerden de bahsetmek gerekirse;

Kiralık ofis alternatifi Coworking; Coworking alanında ihtiyacınız olan iş, dinlenme ve networking imkanı bulabilirsiniz. Çalışma saatlerinizi ihtiyaçlarınıza göre saat, gün veya ay bazında planlayabilir, çevrenizdeki diğer çalışanlarla işbirliği yapma fırsatına sahip olabilirsiniz. Tam donanımlı bir ofisin konforunu istediğiniz masada yaşayabilseniz de işten ara verdiğinizde ve başınızı kaldırdığınızda, işbirliği için sayısız fırsat yaratabilirsiniz.

Kiralık Ofis Arayanların Yeni Gözdesi Hazır Ofisler

Kiralık ofis alternatifi sabit masa; Sabit masa alternatifi evde ya da kafe ortamında çalışmayı tercih etmeyen ya da ofis ortamında çalışmayı arayan kişiler için idealdir. Sabit masa tercihinde ofisinize ait masada dilediğiniz zaman ve şekilde profesyonelce çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Sabit masayı tercih eden kişilere kilitli dolap ve telefon asistanı desteği sağlanmaktadır.

Kiralık ofis alternatifi toplantı odası: Büyük küçük fark etmeksizin toplantı odaları her firma için ihtiyaç haline gelmiştir. Kiralık ofis alternatifi olarak sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biri de toplantı odalarıdır. Plazacubes’te bulunan toplantı odalarının genişliğini ihtiyacınıza göre kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Ayrıca toplantı esnasında ihtiyacınız olan bilgisayar, ses gibi teknik destek ile beraber su, kahve gibi içecek hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. İş hayatında ilk izlenim çok önemlidir. Bu nedenle gerçekleştireceğiniz toplantılarınızda müşterileriniz için başarılı işlere imza atabilmeniz için Plazacubes imkanları yanınızda olacaktır. Misafirlerinizi modern fikirlerle dekore edilmiş bir toplantı odasında karşılayabilir, Wifi, projektör ve beyaz tahta ile donatılmış toplantı odası, çay ve kahve servisi ile sunumunuzu keyifle gerçekleştirebilirsiniz.

Kiralık Ofis Arayanların Yeni Gözdesi Hazır Ofisler

Sizler de işinizin ihtiyaçlarını belirleyerek kiralık ofis masraflarına zaman harcamak yerine Plazacubes’in hazır ofis, sanal ofis, coworking, sabit masa ve toplantı odası imkanlarından faydalanabilirsiniz.

(Visited 365 times, 3 visits today)

Listeleri Karşılaştır