Modern & Konforlu Toplantı Odası Kiralama Fırsatları | Plaza Cubes
Arama Sonuçları

Toplantı Odası

674 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla Toplantı Odanızı ayırtın!

Toplantı odası iş dünyasının ve çalışma hayatının en önemli parçası. En iyi toplantı odaları için, toplantınız başlamadan önce teknik altyapıyı ve hizmet süresince size destek verecek personeli hazırlıyoruz. Toplantı esnasında çay, kahve ve kurabiyeyi ikram ediyoruz. En kolay, en esnek ve en ekonomik rezervasyon ve ödeme koşullarını sağlıyoruz. Toplantı alanlarımızda, yeni ve modern detaylar ile teknolojik ve konforlu toplantılar yapmanızı sağlıyoruz. Plaza Cubes’te toplantı odası kiralamak işte bu yüzden çok avantajlı.

Plaza Cubes’te 12 Lokasyonda Modern, Konforlu Toplantı Odaları

Toplantı Salonlarımız, Ankara, Düsseldorf, İstanbul ve İzmir’de 12 lokasyonda olmak üzere kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde yer almaktadır. Metroya, otobüs duraklarına yürüme mesafesinde olup, size en yakın yerde toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 10-20 kişilik toplantı salonu ve 50 kişilik eğitim-seminer salonlarımız modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiştir. Toplantı salonlarımızı, saatlik, günlük ve aylık olarak kiralayabilir, müşterilerinizi verimli bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Ofis toplantı odası kiralama için size en yakın lokasyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

Üstelik avantajlı toplantı odası kiralamak sadece 674 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla! Hemen formu doldurun ve en teknolojik donanımlı toplantı odası çözümlerimiz ile harika iş fırsatları yaratın. Sunumlarınız, mülakatlarınız ve iş görüşmeleriniz için gerekli herşey bir toplantı odası kadar kolay! En prestijli lokasyonlarda günlük, haftalık ve farklı kişi sayıları için toplantı odası kiralamak için bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sanal ofis ve hazır ofislerle birlikte toplantı odası ayırtarak toplu ofis çözümü alabilirsiniz.

Plaza Cubes'tan Toplantı Odası Kiralamanın Avantajları

 • Ziyaretçileriniz ve sizin için güler yüzlü bir karşılama
 • Yüksek Hızlı ve ücretsiz internet
 • Projeksiyon, LCD ekran, Flipchart
 • Beyaz tahta
 • Ses sistemi ve mikrofon
 • Kurum içinde profesyonel IT destek ekibi
 • Video Konferans Erişimi
 • Birinci sınıf mobilyalarla donatılmıştır.
 • Prestijli ve Tam Donanımlı Buluşma Noktaları
 • Ulaşım araçlarına yakınlık
 • Şirketiniz için eğitim etkinlikleri düzenlemek amacıyla ayarlanabilir alanlar
 • İhtiyacınız olduğu süre boyunca toplantı salonlarını saatlik kiralayın.

Toplantı odası kullanımlarında ister mevcut müşterimiz ister yeni müşterimiz olun rezervasyon sistemimiz üzerinden yer ayırtmanız gerekmektedir.

Farklı büyüklükteki toplantı odalarımız 10 ile 20 kişinin rahatlıkla kullanabileceği şekilde organize edilebilmektedir. Bunun dışında 50 kişilik eğitim-seminer salonlarımız modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiştir.

Toplantı sırasında sizin için gerekli olan Projeksiyon, LCD ekran, Flipchart, Beyaz tahta, Ses sistemi ve mikrofon vb. tüm teçhizatın gerekli kurulumu ve kontrolü kurum içinde hazır bulunan Plaza Cubes’ün profesyonel IT destek ekibi tarafından sağlanır.

Plaza Cubes’a ait olan ofislerin tamamı başta metro olmak üzere toplu taşıma ile ulaşım açısından en uygun lokasyonlarda bulunduğu gibi kendi özel aracınız ile ulaşım sağlamak istediğinizde de rahatlıkla ulaşabiliyor ve otopark vb. imkanlardan da faydalanabiliyorsunuz.

Toplantı odası kiralama hizmetimizde süreyi siz belirliyorsunuz. İhtiyacınız kapsamında saatlik, günlük, haftalık sürelerde ve farklı kişi sayıları için kiralama yapabilirsiniz.

Toplantı Odası kiralamada fiyatlandırma kullanılacak süre ve kişi sayısına bağlı olarak artmaktadır.

4 şehir ve 12 lokasyonda bulunan tüm ofislerimizde misafir karşılama hizmetimiz mevcuttur. Siz orada olmasanız bile toplantı için ofisimize gelen tüm ziyaretçiler bizim misafirlerimizdir. Ve en iyi şekilde karşılanır, rezerve edilen toplantı odasına alınır, ikram ve servis yapılır.

 • SİZİ ARAYALIM

  Müşteri Adayı Kaynağı
  Müşteri Adayı Kaynağı Detay
  Müşteri Adayı Durumu
  Paket