Sanal Ofis Kiralama | Prestijli Adreslerde Sanal Ofis | Plaza Cubes
Arama Sonuçları

Sanal Ofis

575 TL + KDV ‘den başlayan fiyatlarla esnek Sanal Ofis paketlerimizden faydalanın!

Sanal Ofis Paketlerimiz

Adres

575 ₺ + KDV’den başlayan fiyatlarla

Coworking

1650 ₺ + KDV’den başlayan fiyatlarla

Ofis Kullanımlı Sanal Ofis Paketlerimiz

Gold

1000 ₺ + KDV’den başlayan fiyatlarla

Gold Plus

2100 ₺ + KDV’den başlayan fiyatlarla

Sanal Ofis Nedir?

Firmanız için yasal bir adres sunuyoruz, kargolarınızın karşılandığı,istendiği takdirde açık ofis alarımızı kullanabiilir, ücretsiz ikramlarımızdan yararlanabilir ve müşterileriniz ile  toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal ofislerimiz ile firmanızın telefonlarını firmanızın veya sizin isminiz ile cevaplıyoruz. Sizi arayanları raporlayıp istendiği takdirde sizlerle paylaşabiliyoruz.Sadece sanal ofislerimize hizmet veren bir çağrı cevaplama merkezimiz bulunmaktadır.

Kargo ve yasal tebligatlarını sizin adınıza teslim alıp, sizlere bildiriyoruz. Aylık ofis ve toplantı odası kullanımı sağlıyoruz. Gün boyu keyifli açık alanlarımızda kahve, çay ve süpriz ikramlarımızla sınırsız bir çalışma alanı sağlıyoruz. 

Depozito olmaksızın kredi kartına 9 taksit ile ödeme yaparak sanal ofis hizmeti sağlıyoruz. 

Firmanızı İstanbul’un, Ankara’nın ve İzmir’in en prestijli ve ulaşımı kolay merkezlerinde kurabilirsiniz.4 şehir, 12 lokasyonumuzda  prestijli yasal adreslerimiz ile sanal ofisiniz olsun isterseniz, teklif al formunu doldurabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir  ve Düsseldorf‘taki sanal ofis lokasyonlarımızı inceleyebilirsiniz.

Sanal Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

 • Ofis maliyetlerini azaltırken, başarınızı artırın.
 • Siz istediğiniz yerde çalışırken, ofisiniz sabit yerden sizin için çalışsın.
 • Potansiyelinizi, ofis sorumluluklarına değil, işinizi büyütmeye harcayın.
 • Müşteri görüşmelerinizi profesyonel toplantı odalarında yapın.
 • Müşterilerinize prestijli iş adresinizi sunarak profesyonel bir imaj çizin.
 • Açık çalışma alanlarımızdaki sınırsız çay, kahve ve diğer ikramdan yararlanın.
 • Pahalı ofis maliyetlerine son vererek tasarruf edin.
 • İndirimli kargo hizmetlerimizden faydalanın.
 • Esnek paket değiştirme avantajları ve ihtiyacınıza uygun paket seçeneklerinden faydalanarak daha esnek çalışın.
 • Organize ettiğimiz tüm etkinlikler sayesinde iş dünyasında sosyalleşin, uluslararası şirketlerle veya startuplar ile networking fırsatından yararlanın.

Satın alımını yapmış olduğunuz pakete göre (Coworking, Gold, Gold Plus) ayda 5 güne varan ofis kullanım hakkı elde edebilirsiniz. Ayrıca ofis kullanılan günlerde 1 saat ücretsiz toplantı odası kullanım hakkına da sahipsiniz. Bunun dışında ortak çalışma alanlarımızda hafta içi 5 gün 09.00-18.00 saatleri arasında dilediğiniz zaman satın alma yaptığınız lokasyonumuzda çalışabilirsiniz.

Sanal ofiste ortak çalışma alanı kavramı söz konusudur. Tüm lokasyonlarımızdaki geniş, ferah ve her biri konsept tasarımlara sahip lounge alanlarımızda dilediğiniz şekilde çalışabilirsiniz. Bilgisayarınızın yanınızda olması yeterli. Üstelik Wi-Fi hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Plaza Cubes olarak 4 şehir ve 12 lokasyonumuzda 25.000 m2’lik ofis alanlarımız ile hazır ve sanal ofis kiralama hizmeti veriyoruz. Bu lokasyonlarımız dahilindeki ofislerimizden birini seçerek şirketiniz için adres olarak gösterebilirsiniz

Evet, sanal ofis hizmetimizde bir yandan tebligat takibiniz yapılırken diğer yandan tüm posta ve kargolarınız teslim alınır. Sizin adınıza muhafaza edilerek talep ettiğinizde tarafınıza ulaştırılır.

Evet, önceden toplantı odasını rezerve etmek şartı ile sanal ofisiniz için hizmet aldığınız lokasyonumuzdaki toplantı odalarımızı kullanabilirsiniz. Ya da başka bir lokasyonumuzdaki toplantı odamızı kullanmak için satın alma yapabilirsiniz.

Sanal ofis hizmeti kapsamında ortak çalışma alanlarımızı ve toplantı odalarımızı kullanabilirsiniz. Bunun dışında ücretsiz internet ve diğer ofis hizmetlerimizden de yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca lounge alanlarımızda sınırsız çay, kahve ve süpriz ikramlar bulunmaktadır.

Satın aldığınız paket dahilinde (Coworking, Gold, Gold Plus) ofis kullanılan günlerde 1 saat ücretsiz toplantı odası kullanım hakkına da sahipsiniz. Bunun dışında ise toplantı odası ihtiyacınızda size uygun fiyatlar ile saatlik/günlük kiralama yapabilirsiniz.

Evet, Plaza Cubes sanal ofis paketleri için 6 aylık ve 12 aylık kontrat imkanlarımız mevcuttur. Size uygun paketi seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kontratlarınızı sonlanmadan yenileyerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sanal ofis hizmetimizdeki adres paket olarak adlandırılan paketimiz haricindeki Coworking, Gold, Gold Plus paketlerimizde ortak alan kullanım hakkınız bulunmaktadır.

 • SİZİ ARAYALIM

  Müşteri Adayı Kaynağı
  Müşteri Adayı Kaynağı Detay
  Müşteri Adayı Durumu
  Paket