Arama sonuçlarınız
Sanal Ofis Avantajları & Neden Sanal Ofis Kiralamak Önemli?

Sanal Ofis Avantajları & Neden Sanal Ofis Kiralamak Önemli?

Günümüz rekabet ortamında şirket sahibi olmak isteyenlerin en çok ihtiyaç duydukları şey maliyetleri minimumda tutmak ve gereksiz tüm harcamalardan kaçınmak. Sanal ofisler, işte tam da bu esnada devreye giriyor. Şehrin merkezinde hem prestijli bir iş adresi hem de ihtiyacını olabilecek pek çok hizmeti, oldukça düşük maliyetlerle size sunabiliyor.

Yavaş ama emin adımlarla şirketini büyütmek isteyenler için; ilk aşamada ofis kiralamak ve operasyonel destek için personel çalıştırmak masraflarınızı artırabilir. Başlangıç için sanal ofis tercih etmek mantıklı bir girişim olacaktır.

 

Sanal Ofisler Yasal Mı?

Evet, Türk Ticaret Kanunu’nda iş yeri adresi tanımına dair detaylı bir açıklama bulunmuyor. Burada belirtilen tanımlamada önemli olan şey, size ulaşılabilecek adres ve iletişim kanallarını sunabiliyor olmanız. Bu da sanal ofislerin yasal olmasının en büyük dayanağı.

Şirket kuruluşlarında ev adresinizi şirket adresi olarak göstermeniz mümkündür ancak bunun için çok sayıda koşulun yerine getirilmesi gerekir. Tüm bunların dışında profesyonel iş hayatında ev adresinin gösterilmesi prestij açısından çok uygun bulunmamaktadır.  Tüm bu durumlar bir araya geldiğinde sanal ofisler cazip hale gelmektedir.

 

Siz Bilginizi ve Çalışma Azminizi Güçlendirin, Ofis Hizmetleri Bizim İşimiz!

Gelecekte ülkemiz ve dünya için faydalı olabilecek pek çok girişim yüksek maliyetlere karşılık sermaye yetersizliği sebebi ile ya erteleniyor ya da tamamen ortadan kalkıyor. Bu tür engelleyiciler girişimcileri harekete geçmekten alıkoyabiliyor.

Plaza Cubes, olarak 15 yıldır ofis kiralama alanında faaliyet göstermekteyiz. Bugün 4 şehir ve 12 lokasyonumuzda 25.000 m2’lik ofis alanlarımızda sanal & hazır ofis, toplantı odası ve sabit masa hizmetleri vermekteyiz.

Sanal ofis ile iş adresi ve ofis derdinizi, sanal ofis kapsamında verdiğimiz sekreterlik, posta ve kargo karşılama, çağrı yanıtlama ve yönlendirme gibi hizmetlerimiz ile de operasyonel işler için ihtiyacınız olan personel gerekliliğini ortadan kaldırıyoruz. Misafirlerinizi en iyi şekilde karşılıyor, ağırlıyor ve sizin adınıza gerekli yönlendirmeyi yapıyoruz.  Kısacası, paranızı ve enerjinizi ofisinizin yönetimine değil işinize harcayabilirsiniz. Ofisinizin yönetimi ise bizim işimiz!

 

Sanal Ofislerde Esnek Paketler Plaza Cubes’de!

Bazı şirketler için yalnızca yasal adres gösterebilecekleri prestijli bir adres yeterli olurken bazı şirketler için ise aynı zamanda şirketlerinin ismi ile telefon ve çağrılarının yanıtlanması, gerektiğinde yetkilisine aktarılması, posta ve kargolarının karşılanması ve yetkilisine gönderiminin sağlanması gibi operasyonel birtakım iş süreçlerine de ihtiyaç duyulmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarındaki bu değişkenlikten kaynaklı olarak Plaza Cubes’ün Adres paket, coworking paketi, sanal gold, sanal gold plus, tüm lokasyonlar ve 10 gün ofis & 10 saat toplantı paketi gibi çok sayıda sanal ofis seçeneği bulunmaktadır.

Tüm lokasyonlar paketimizde tek bir adrese bağlı kalmadan tüm lokasyonlarımızı kullanabilir, sanal ofis paketi kapsamında sahip olduğunuz (toplantı odası ve hazır ofis kullanımı) hizmetlerden tüm lokasyonlarımızda faydalanabilirsiniz.

10 gün ofis & 10 saat toplantı paketimizde satın almış olduğunuz hizmet yine sanal ofistir. Ancak her ay sizin belirlediğiniz tarihlerde 10 gün boyunca size tahsis edilen hazır ofisi kullanabilirsiniz. Yine ay boyunca hizmeti satın aldığınız lokasyondaki toplantı odalarını 10 saat tek seferde ya da farklı farklı zaman dilimlerinde kullanabilirsiniz. Bir sonraki ay paketiniz güncellenecek ve kullanım haklarınız yenilenecektir.

Sanal ofis fiyatlarına değinecek olursak; tercih etmiş olduğunuz Sanal ofis paketinin içeriğine göre hizmet alır, buna göre ücretlendirilirsiniz.  Ekstra ihtiyaçlarınız olduğunda mevcut müşterilerimize özel fiyatlar ile kolaylık sağlanır. Buna göre saatlik, günlük, haftalık veya aylık olarak hazır ofis ve toplantı odası kiralayabilirsiniz.

 

(Visited 24 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır