Arama sonuçlarınız

İzmir’de Avukatlara Özel Toplu Ofis Çözümleri Plaza Cubes Mistral’de

İzmir’in en Merkezi Konumunda ve Adliyeye Oldukça Yakın Prestijli Bir İş Adresi

İş dünyasında prestij her zaman çok önemlidir. Şirketinizin imajı için iyi bir adrese sahip olmak gerekiyor. Meslekleri gereği muhatap oldukları insan profilinin üst düzey olması bu durumu avukatlar için çok daha önemli kılıyor.

Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir’de, Almanya’da ise Düsseldorf’ta yer alan ofislerimizin bulundukları şehrin iş dünyası için en prestijli lokasyonlarında yer alıyor olması en önemli avantajlardan biri. Hazır ve sanal ofislerimizde hukuk büronuz için Plaza Cubes Mistral ofisimizi adres göstererek bu imajınızı sağlamlaştırabilirsiniz.

Üstelik bu imkana kiracıların brüt kira bedelinin yüzde 20’si olarak ödediği stopaj vergisini ödemeden sahip olabilirsiniz.

 

Çağrı Yanıtlama ve Yönlendirme Hizmeti

Hazır ofis ve sanal ofis hizmetiniz kapsamında tarafınıza bir adet telefon numarası tahsis edilmektedir. Hazır ofislerde tarafınıza gelen çağrıların karşılanması profesyonel bir ekip tarafından şirket isminizle gerçekleşir. Öncesinde size bilgisi verilerek hazır ofisinizdeki dahili telefonunuza yönlendirmesi yapılır.
Sanal ofis hizmeti kapsamında ise tarafınıza gelen çağrılarınız yine şirket isminizle cevaplanır ve arayan bilgisinin elektronik postayla iletilmesi sağlanır. Bu sayede sekreterya tarafı için harcamış olduğunuz bütçeden kurtularak tasarruf etmiş olursunuz.

 

Kargo, Posta ve Fax Takibi

Hazır ofis hizmeti alan müşterilerimiz için kargo, posta vb. tüm evraklar müşteri ilişkileri yöneticilerimiz tarafından karşılanarak gün içinde odanıza bırakılır. Sanal ofis hizmetinde ise şirketiniz adına gelen tüm evraklarınız posta odamızda muhafaza edilip, istediğiniz şekilde tarafınıza ulaştırılır. Ya da ofisimizi ziyaretiniz sırasında kendiniz elden teslim alabilirsiniz. Ayrıca gelen fakslarınız taratılmak sureti ile elektronik posta yoluyla tarafınıza ulaştırılır.

 

Toplantı Odası Kullanım Hakkı

Plaza Cubes İzmir Mistral Ofisi’nden kiralama yapan hazır ofis müşterilerimizin her gün 1 saat toplantı odalarımızı kullanma hakları bulunmaktadır. Sanal ofis hizmetinde ise satın alınan paket kapsamında ayda 1 ile 5 saat arasında değişen sürelerde toplantı odalarımızı kullanım hakları vardır.
Kullanım sağlayacağınızı önceden belirterek odayı ayırtmanız yeterlidir. Ayrıca toplantı odalarında bulunan LCD monitörde kullanım için hizmetinizdedir. Talep doğrultusunda projeksiyon hizmeti de sağlanır.

 

Kreatif Tasarıma Sahip Ortak Alanlar

Önceliğimiz sizlerin memnuniyeti. Bu nedenle tüm ofislerimizi birinci sınıf mobilyalar ile donatarak sizlere konforlu bir ortam sunuyoruz. Her biri tasarımı ile göz kamaştıran lounge alanlarımızı, özellikle Plaza Cubes İzmir Mistral ofisimizin eşsiz manzarasına sahip lounge alanımızı misafirlerinizi ağırlamak ve yoğun geçen dava süreçlerinizde kafanızı dinlemek için kullanabilirsiniz. Sürpriz ikramlar ve sınırsız sıcak içecek servisimiz mesai saatleri içinde devam etmektedir.

Ayrıca ortak alanlarımızda gerçekleştirdiğimiz etkinlikler sayesinde Start-up’lar, yeni iş kuranlar, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler, her sektörden yerli veya uluslararası şirket temsilcisi ile aynı ortamda sosyalleşerek network imkanı elde edebilirsiniz.

 

Önemli Toplantılarınız için Modern Toplantı Odaları

İş hayatının en önemli etkinliklerinden bir tanesi de toplantılar. İşleriniz ile ilgili aşamaları konuştuğunuz, değerlendirdiğiniz ve bunun sonucunda tüm önemli kararları aldığınız toplantıların verimli geçmesi oldukça önemli bir konu. Dolayısıyla bu kararları verdiğiniz mekanlar sadece basit bir toplantı odası değil basit bir odadan daha fazlasına sahip olmak zorunda. Günümüz rekabet koşullarında prestij kazanmak ve bunun sonucu olarak başarılı işlere imza atarak iş verimini artırmak büyük bir başarı olarak kabul ediliyor.

 

Plaza Cubes İzmir Mistral ofisinde ihtiyacınız olan tüm teknik donanıma sahip olan toplantı odalarımız önceden belirttiğiniz kişi sayısına göre siz gelmeden organize ediliyor.
Toplantı sırasında sizin için gerekli olan Projeksiyon, LCD ekran, Flipchart, Beyaz tahta, Ses sistemi ve mikrofon vb. tüm teçhizatın gerekli kurulumu ve kontrolü kurum içinde hazır bulunan Plaza Cubes’ün profesyonel IT destek ekibi tarafından sağlanıyor.

 

Plaza Cubes Modern, Konforlu Ofisleri, Teknolojik Altyapıya Sahip Toplantı Odaları ve Ortak Alanları ile 4 Şehir ve 12 Lokasyonda Hizmetinizde!

Plaza Cubes ofislerinin tamamı İstanbul, Ankara, İzmir ve Düsseldorf ile 4 şehir ve 12 lokasyonda olmak üzere kolaylıkla ulaşabileceğiniz noktalardalar. Başta metro olmak üzere toplu taşıma ile ulaşım açısından en uygun lokasyonlarda bulunduğu gibi kendi özel aracınız ile ulaşım sağlamak istediğinizde de rahatlıkla ulaşabiliyor ve otopark vb. imkanlardan da faydalanabiliyorsunuz. Ofislerimizin toplu taşıma araçlarına yakınlığı özellikle trafiğin yoğun olduğu saatlere koyulan toplantılara yetişme hususunda katılımcılara büyük avantaj sağlıyor.

(Visited 20 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır