Arama sonuçlarınız
startup turkey 2016

Startup Turkey 2016 Etkinliğinde Sizleri Neler Bekliyor?

Startup Turkey 2016 bu yıl da dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcıları, startup’ları ve vizyoner isimleri buluşturmaya hazırlanıyor. Startup Turkey bu yıl özellikle Avrasya ve MENA bölgesinden gelen girişimleri tüm dünyadan farklı yatırımcılarla buluşturuyor. İş dünyasından liderler, Avrasya’nın en iyi startup’ları bu yıl da Startup Turkey’de.

2008 yılından beri düzenlenen Startup Turkey, melek yatırımcıları startup’larla buluşturacak. 25 – 27 Şubat tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek etkinliğe 700 katılımcı, 150 yatırımcı ve 100’den fazla startup katılması bekleniyor. Program detaylarını incelemeyi unutmayın. Birbirinden ilginç ve başarılı startup girişimleri belki size de ilham verir, bir inceleyin deriz.

Etohum tarafından düzenlenecek olan Startup Antalya’da ilham veren konuşmacıları dinlemek ve speednetworking seansıyla iş ağınızı genişletebilmek için gerçek bir fırsat. . Çeşitli sektörlerden büyük yatırımcıların, girişimci arayışında olduğu Startup Turkey konferansına katılarak iş fikrinizi gerçekleştirmek ve bir girişimci ile tanışma fırsatı ilginizi çekiyorsa siz de startup kaydı açabilirsiniz.

Üstelik bu yıl hem konferansa katılabilir, hem de konferans harcamalarınız için KOSGEB desteği alabilirsiniz. 25 Şubat öncesinde başvurursanız kayıt, ulaşım, konaklama ve eşleştirme programlarına katılım kapsamında %75 oranında ve 1.000TL üst limitle destek alabilirsiniz.

Geçen yıl düzenlenen Startup Turkey 2015 ile ilgili yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

(Visited 17 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır