Arama sonuçlarınız
Haftasonu Gezilecek Yerler

Sonbaharda Haftasonu Kaçamak Rotaları

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Sonbaharda Haftasonu Kaçamak Rotaları

Yazı bitirip sonbahara artık tamamen girdiğimiz bu günlerde mevsimsel geçişi tamamen hissettiğimiz günlerdeyiz. Sonbahar ayları yılın en sevilen zamanlarından. Haftaiçi yoğun çalışanlara, haftasonu soluk almak sonbahar renkleriyle tatil kaçamakları yapmaları için en güzel zamanlardan.
Havalar soğudu diye eve kapanmak olmaz, işte Plaza Cubes’ten sonbahar rotaları!

Kapadokya

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”28782″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Unesco dünya mirasları içerisinde yer alan Kapadokya bölgesi ve doğal güzellik bizce en güzel sonbaharda geziliyor. Peri Bacalarının sunduğu eşsiz güzellikler, haftasonu nefes almak isteyen çalışanlar için Kapadokya harika bir deneyim sunuyor.

Kapadokya’da Neler Yapılabilir?

Kapadokya’da trekking turu yapabilir, sabah erken saatlerde balon turu ile Kapadokya’nın muhteşem manzarasını izleyebilirsiniz! Şarap mahzenleri gezebilir tadım yapıp beğendiğiniz lezzetleri satın alabilirsiniz. Kapadokya bölgesindeki otellerde konaklamak ayrıca zevkli çünkü bölgedeki butik oteller tamamen taş yapı ve otantik.

PlazaCubers Tavsiye; Rox Cappadocia’da kalınmalı.

Bozcaada

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”28776″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Bozcaada’yı bilmeyen, duymayan yoktur. Yazla ve plajlarıyla özdeşmiş bu şirin adayı bir de sonbahar’da keşfedin! Çanakkale’den feribotla rahatla geçebileceğiniz Bozcaada’da sonbahar da en az yaz kadar güzel geçiyor. Haftasonu gezilecek yerler arasında yerini aldı!

Bozcaada’da Neler Yapılabilir?

Bozcaada’da gün batımı tepesinde güneşin batışını seyredebilir, yöresel kurabiyelerden tadabilir ve şirin butik otellerde konaklayabilirsiniz. Sonbahar’da daha serin ve sakin olan bu ada bizce bu aylarda daha güzel.

PlazaCubers Tavsiye: sahildeki restorantlarda rakı-balık keyfi yaşanmalı.

Yedigöller

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”28780″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Yedigöller ismi artık bulunduğu coğrafyayı çoktan aşmış durumda. Özellikle, sonbahar renkleri, her tondan yapraklar, irili ufaklı gölleri ile haftasonu doğa ile bütünleşmek isteyen okuyucularımız için tavsiyemiz olan rota.

Yedigöller’de Neler Yapılabilir?

Yedigöller’e giderken geçilen dar ve bol manzaralı yollar şimdiden sizi heyecanandıracak ve unutulmaz fotoğraflı hatıralar bıraktıracak! Aynı zamanda meraklısı iseniz, Yedigöller’de kamp yapabilirsiniz.

PlazaCubers Tavsiye: butik otellerde köy kahvaltısı denenmeli!

Datça

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”28778″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Datça nispeten daha sakin ve mükemmel koyları ile öne çıkmış yaz tatili beldesi olsa da, en sakin ve kafa inleyebileceğiniz dönemi sonbahar ayları!

Datça’da Neler Yapılabilir?

Sonbaharda Haftasonu Kaçamak Rotaları için Datça’da tekne turlarına katılabilir, ve hava hala ılıkken denize bile girebilirsiniz! Küçük kafelerde kitap okuyabilirsiniz. Knidos şehrini gezebilirsiniz.

PlazaCubers Tavsiye: Dutdibi Fish Mekan’da balık yerken, nefis Ege Zeytinyağlılarını tatmalı!

 

Plazacubes Hazır ve Sanal Ofis Kiralamak İçin İnceleyebilirsiniz.

Plazacubes.com  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

(Visited 15 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır