Arama sonuçlarınız
Şirketler İçin Ofis Konumunun Önemi

Şirketler İçin Ofis Konumunun Önemi

Yeni bir şirket kurarken ya da şirketin gelişimi için çalışmalarda bulunurken şirket imajınız için önemli kriterlerden birinin de lokasyon olduğunu unutmayın deriz. Şüphesiz ki bir şirketin imajını belirleyen pek çok faktör var; fakat ofis konumu bu faktörlerin başında gelir. Şirketinizin bulunduğu konum yeni iş bağlantılarında düşündüğünüzden fazla rol oynar.

Yaşadığınız şehirler ne kadar büyük olursa olsun şirketler her zaman belirli bölgelerde yoğunlaşır. Bu durum tamamen konumun değeri ile alakalıdır. Lokasyonun değerini etkileyen birçok faktör vardır, bunların başında ulaşım ve çevresel faktörler gelir. Şirketinizin konumu her alanda iş akışınızı etkileyecektir. Yeni müşterilerin yanı sıra ekibinize katacağınız yeni üyeler de konumunuzu değerlendirirler. Bunlarla birlikte hem kendi mutluluğunuz hem de ekip arkadaşlarınızın mutluluğu adına ofisiniz etrafında bulunan kafe ve restoranlar da önem kazanıyor.

Şirketiniz için en doğru konumu bulduysanız, hangi binaların size uygun ofis seçenekleri sunduğunu araştırmaya başlayabilirsiniz. Bu araştırmalar sırasında uzayan süreç, artan maliyetler sizi de yoruyorsa daha farklı ofis çözümleri düşünmenizin zamanı gelmiş demektir. Değerli konumlarda ofis kiralamanın yüksek bütçeler gerektirdiğini biliyoruz elbette. Ofis kirası, kaparo, stopaj, ofis giderleri derken konuşulan bütçeler çoğu zaman can sıkıcı oluyor. Biz bu sebeplerle tüm bu giderleri için de barındıran sanal ofis ve hazır ofis çözümlerinden yanayız.

Şirketler İçin Ofis Konumunun Önemi

Plaza Cubes olarak farklı konumlar ve farklı hizmetlerle her bütçeye uygun çözüm üretmek hedeflerimizin başında gelir. Prestijli konumların ofis alanlarını kurumsal hayatın ihtiyaçlarına en uygun şekilde dekore ederek hazır ofis ve sanal ofis konseptlerini cazip birer çalışma modeli haline getiriyoruz. İstanbul ve Ankara’nın en kıymetli iş merkezlerinde açtığımız ofislerle sadece işinize odaklanmanızı istiyoruz. Siz işlerinizi yönetirken, biz ofisinizle alakalı diğer tüm sorunları başarılı bir şekilde yönetiyoruz. İstanbul ve Ankara’nın önemli iş merkezlerinde konumlanan Plaza Cubes, ekstra ücretler oluşturmadan ihtiyaçlarınız doğrultusundaki hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunmak için çalışır.

İstanbul Maslak bölgesinde Sun Plaza ve Spring Giz Plaza’da yer alan ofislerimizin metroya yakınlığı ile günlük hayatta işlerini kolaylaştıracak. Maslak hazır ofis seçenekleri arasında karar vermekte zorlanırsanız ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Levent Metrocity iş merkezindeki ofislerimizle yine metroya yakın olmakla birlikte yanı başınızdaki alışveriş merkezi tüm ihtiyacınızı karşılıyor olacak. Plaza Cubes konumlarına yeni katılan Şişhane Bilsar Binası da farklı atmosferi ve çevresiyle size farklı bir deneyim sunuyor. Bunların hiçbiri bana göre değil derseniz Kağıthane’de yer alan Papirus Plaza’yı değerlendirin deriz. Yok ben Anadolu Yakası’nda ofis arıyorum derseniz de Ümraniye’deki Akkom Office Park içerisinde yer alan Plaza Cubes ofislerini değerlendirebilirsiniz. Yine alışveriş merkezine yakınlığıyla avantaj sağlayan Ataşehir Palladium Tower da size uygun bir seçenek olabilir.

Ankara’da ise Çukurambar The Paragon ofislerimizi ziyaret edip kendi çalışma alanınıza karar verebilirsiniz. Bununla birlikte Söğütözü Via Flat ofislerimizi de gözden geçirin deriz.

Plaza Cubes ofislerinden size uygun hizmet ve konumu seçip form doldurun, en kısa sürede ihtiyacınıza yönelik bir çözümle size dönüş yapalım. Unutmayın; sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur.

(Visited 100 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır