Arama sonuçlarınız
Ofiste Sağlıklı Beslenme Programı: Kapıya Teslim Diyet Yemekleri Şimdi Ofisinizde!

Ofiste Sağlıklı Beslenme Programı: Kapıya Teslim Diyet Yemekleri Şimdi Ofisinizde!

Uzun yıllar boyunca çalışanlar zaten iyi bilir ama ofis ve çalışma hayatına yeni başlayanların sağlıklı beslenme programlarında karşılarına çıkan ilk engel yeme-içme alışkanlıklarının bir anda değişmesidir.

Çalışma hayatına başladığınız an, eski beslenme saatleriniz tamamen değişir, hareketleriniz oldukça kısıtlanır, bir anda telaş başlar ve ofis diyetleri için bir arayış başlar.

Kabul, internet dünyasında birbirinden farklı, sağlıklı beslenme ile ilgili bilgiler ve listeler mevcut ve belki siz de metabolizmanız için çokta uygun olmayan “sağlıklı” beslenme diyetlerini uygulamaya başladınız ve başarısız oldunuz.

İşte bu yüzden sizler için ofis hayatında da sağlıklı beslenmenizi mümkün kılan, kapıya teslim diyet yemeklerini sizler için ofislerinizin kapısına kadar getiren ve birbirinden lezzetli, sağlıklı beslenme kutuları olan popüler 4 yemek servisini sizler için listeledik.

1. Juico

Juico, kapıya teslim diyet yemekleri sunan ve  cold press juice’leri ile kendi alanında öncülük etmeye  hızla devam eden markalardan biri.

juico-kapiya-teslim-diyet-yemek

Kaynak: Juico

Onun için “diyet yemekleri” demek aslında pek uygun değil. Gluten zararlarına oldukça dikkat çeken Juico, glutensiz ürünleri ile sağlıklı beslenmek isteyen tüm kitleye hitap ederken,  ara öğünleri atlamak istemeyenler için de birçok sağlıklı atıştırmalıklara sahip.

juico-kapiya-teslim-diyet-yemek-2

Kaynak: Juico

Diğer kapıya teslim diyet yemek hizmetlerinden kısmen farklı menü içeriğine sahip olan Juico’yu önce tanıyıp, emin olduktan sonra sipariş vermek istiyorsanız Plaza Cubes lokasyonlarından Metro City ofisine en yakın Kanyon Juico mağazasından ve aynı şekilde Plaza Cubes Maslak ofislerine çok yakın olan Orjin Juico mağazasından dilediğiniz ürünü alabilirsiniz.

2. Rafinera

Sağlıklı beslenme programlarına sahip olan ve uzun zamandır bu hizmeti başarıyla devam ettiren bir diğer marka ise Rafinera. “Kapıya teslim diyet yemek servisi” niteliğini uzun zamandır sahiplenmiş durumda.

rafinera-kapiya-teslim-diyet-yemek

Kaynak: Rafinera

Rafinera ile ilk adımda sizin yapacağınız şey kilo vermek mi yoksa formunuzu korumak mı, ona karar vermek. Daha sonra web sayfalarında bulunan formu dolduruyorsunuz ve Rafinera tarafından günlük almanız gereken kalori miktarınız belirleniyor.

Daha sonraki adımlar Rafinera’da! Yemeğiniz hazırlanıyor, öğünleriniz adresinize teslim ediliyor!

rafinera-kapiya-teslim-diyet-yemek-2

Kaynak: Rafinera

3. Meal Box

Meal Box, ofis hayatınızda sağlıklı beslenme programınızı düzenlemenize yardımcı olacak bir diğer kapıya teslim diyet yemekleri getiren bir marka.

mealbox-kapiya-teslim-diyet-yemek

Kaynak: Meal Box

Uzman diyetisyenler ile çalışan Meal Box, birçok lezzetli ve sağlıklı fit paketlere sahip. Web sayfalarında bulunan günlük kalori hesaplama kutucuğuna bilgilerinize girerek, bir günde ihtiyacınız olan kalori miktarını hesaplayabilir ve 1200, 1500 ve 1800 kaloriden oluşan paketlerden sizin için uygun olanını seçebilirsiniz.

mealbox-kapiya-teslim-diyet-yemek-2

Kaynak: Meal Box

4. Misa

Uzman diyetisyenler ve gurme şefler ile sağlıklı beslenme programları hazırlayan Misa ekibi, titizlikle hazırladıkları menüleri ile telefon siparişlerinizi alarak seçtiğiniz paketleri adresinize kadar ulaştıran bir diğer marka.

misa-kapiya-teslim-diyet-yemek

Kaynak: Misa Mutfak

İncecik ve fit olmak üzere iki adet paket türü bulunmakta.

Seçin, sipariş verin ve ofis hayatınıza daha sağlıklı bir beslenme şekli getirin!

misa-kapiya-teslim-diyet-yemek-2

Kaynak: Misa Mutfak

Juico, Rafinera, Meal Box ve Misa; ofis çalışanlarının genelde tercih ettiği 4 marka. Daha birçok kapıya teslim diyet yemekleri hizmeti veren marka bulunmakta. Siz de diğer memnun kaldığınız markaları aşağıya yorum bırakarak bizi bilgilendirebilir, diğer ofis çalışanları ile paylaşabilirsiniz!

Bonus: Sabah 9, Akşam 6 Çalışan Herkes İçin Olan Bu Önerilerimiz Mutlaka Denenmeli!

9-6-saglikli-beslenme-programi

(Visited 150 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır