Paylaşımlı Ortak Ofiste Sabit Masa Kiralama Fiyatları | Plaza Cubes
Arama Sonuçları

Sabit Masa

Paylaşımlı Hazır Ofis

Kafelerin ve açık ofis alanlarının aksine, profesyonel bir ortamda konsantrasyonunuz bozulmadan sadece işinize odaklanın. 

Eşyalarınızı güvenle bırakabileceğiniz kişiye özel kilitli masa ve dolaplar.

Sınırsız çay, kahve ve sürpriz ikramlar.

Sabit Masa Nedir?

Home-office, kafe ortamında çalışmayı tercih eden ya da sabit bir ofiste çalışmaktan sıkılanlar için alternatif çalışma ortamı olan Sabit Masalarımız da sizi bekliyoruz. Sabit Masa da yer alan masa-ofisiniz ile sabit ofis masrafınız olmadan profesyonel bir çalışma ortamının tadını çıkarın.

Kişiye özel masa-ofis, kilitli dolap ile telefon cevaplama servislerimiz ile konsantrasyonunuz bozulmadan rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Sabit Masa Kiralamanın Ayrıcalıkları

 • Sosyal bir ortam sunan Sabit Masa ve Açık Çalışma alanları, aynı zamanda sizin gibi çalışanlar ile tanışma ve işbirliği fırsatları sunar.
 • Kafede çalışmanın getirdiği masrafları görmezden gelmeyin. Plaza Cubes Sabit Masalar da tüm gün ücretsiz çay, kahvenizi yudumlayın. Simit, peynir ve kek gibi sürpriz ikramlarımızdan yararlanın.
 • Özel kart okumalı giriş sistemimiz sayesinde içiniz hep rahat olacak, aklınız  eşyalarınızda kalmayacak.
 • Müşterilerinize prestijli bir iş adresi ve telefon cevaplama servisimiz ile kurumsal bir imaj yaratabilirsiniz.
 • Siz çalışırken telefonlarınızı cevaplıyor ve kargolarınızı teslim alıyoruz.
 • Size özel kilitli dolaplarda güvenle kişisel eşyalarınızı bırakabilirsiniz.

Açık Çalışma alanları sayesinde sosyal bir ortam ve sizin gibi çalışanlar ile tanışma ve işbirliği fırsatları sunar. Ayrıca sanal paketiniz kapsamında sahip olduğunuz prestijli iş adresiniz ve telefon cevaplama hizmetimiz sayesinde müşterilerinize kurumsal bir imaj yaratabilirsiniz.

Size özel kilitli dolaplarda güvenle kişisel eşyalarınızı bırakabilirsiniz. Özel kart okumalı giriş sistemimiz sayesinde kafelerde yaşanması muhtemel hırsızlık olaylarının önüne geçebilirsiniz.

Sabit masa hizmetimizde telefonlarınızı firmanızın adıyla cevaplıyor, istenildiğinde ise yönlendirebiliyoruz.

Ofiste olmadığınız zamanlarda da kargolarınızı teslim alıyor ve istediğiniz şekilde tarafınıza iletilmesini sağlıyoruz.

Bir çeşit sanal ofis hizmeti olan sabit masada kilitli dolap hizmeti bulunmamaktadır. Tüm lokasyonlarımız için standart fiyat olan aylık 50 TL + KDV ile kilitli dolap kiralayabilirsiniz.

Plaza Cubes’ün 4 şehir ve 12 lokasyonunda yer alan ofisleri arasından seçim yaparak yasal adresinizi gösterebilirsiniz.

Sabit masa hizmetini aldığınız lokasyonumuzdaki lounge alanlarımızı dilediğiniz gibi kullanma hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca sürpriz ikramlar ve sınırsız sıcak içecek servisimiz mesai saatleri içinde devam etmektedir. Bunun dışında paketinizin içeriğine uygun şekilde ücretsiz toplantı odası kullanım hakkına sahipsiniz. Daha fazla süre toplantı odasına ihtiyacınız olması durumunda kullanım süreniz kadar satın alma gerçekleştirebilirsiniz.

 • SİZİ ARAYALIM

  Müşteri Adayı Kaynağı
  Müşteri Adayı Kaynağı Detay
  Müşteri Adayı Durumu
  Paket