Arama sonuçlarınız
İzmir’de Ofis Kiralayarak Tüm Ofis Hizmetlerini Bir Arada Alın

İzmir’de Ofis Kiralayarak Tüm Ofis Hizmetlerini Bir Arada Alın

İzmir’de ofis kiralamayı düşünenlerin kafasındaki en büyük soru işareti nerede ofis kiralayacağım? üzerine…

Türkiye’nin en büyük ve yaşanabilir şehirlerinden olan İzmir’de ofis arayanların en büyük yardımcılarından biri olan Plaza Cubes, Mistral Bayraklı’da hizmet verdiği sanal ve hazır ofis seçenekleri ile düşük maliyetle yasal bir ofis kullanımı konusunda sizlerin yanında. Plaza Cubes İzmir Mistral ofisi şehrin merkezine olan yakınlığı sayesinde kolay bir şekilde ulaşılabilecek noktadadır.

Neden Mistral Bayraklı İzmir?

İzmir, Türkiye’nin en büyük ve kalabalık şehirlerinden biridir. Özellikle genç girişimci nüfusun yoğun olduğu şehirde son yıllarda sanal ve hazır ofislere olan ilgi her geçen gün artıyor.

Mistral Bayraklı, sanal ofis hizmetleri kapsamında farklı paket seçenekleri ile hizmet veriyor. Bayraklı bölgesinin tüm imkanlarının kullanıldığı ofislere ulaşım oldukça rahat. Havaalanına 20 dakikalık mesafede olan ofisler, günübirlik kullanıma da uygun şekilde dizayn edilmiştir. Ofislere hem otobüsle hem de metro ile ulaşmak da mümkündür.

Mistral Bayraklı’da Ofis Kullanmanın Avantajları

  • İzmir sanal ofis dendiğinde akla gelen ilk yerlerden olan Mistral Bayraklı, hazır ofis seçenekleri ile ofis mobilyası ve sekreter maliyetlerinin önüne geçiyor. Aidat, elektrik ve ısıtma gibi tüm hizmetler ve masraflar Mistral İzmir tarafından karşılanıyor. Böylece ofis kiralayan bir girişimci sadece kendi işleri ilgilenebilecek konuma geliyor.

 

  • Sanal ofis avantajları arasında en dikkat çeken detay kargolarınızın karşılanması ve size teslim edilmesidir. Siz ofiste olmasanız bile kargonuz görevliler tarafından teslim alınarak en sağlıklı şekilde size teslim edilir.

 

  • Sadece ofislerden değil toplantı ve etkinlik salonlarından da faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda sizin için özel olarak hazırlanan toplantı salonların da ekibinizle kreatif çalışmaların altına imza atabilirsiniz.

 

  • Sabit masa seçeneğinden faydalanmanız durumunda size özel kilitli bir ofis ve masa ofisinizde hazır bulunacak ve size sadece işinizle ilgili detayları düşünmek kalacaktır.

 

  • Mistral Bayraklı’da sadece ofis kiralama hizmetlerinin değil, farklı kurumsal etkinliklerle her ay dolu bir programın tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir Sanal Ofis Fiyatları

Mistral Bayraklı’da birbirinden farklı içeriklere sahip olan paketler dahilinde bütçenize en uygun olan ofisi kiralayabilirsiniz. Aylık, günlük ve saatlik kiralamalarla sadece toplantı işlerinizi bile özel olarak yürütebilirsiniz.

Hazır ofis fiyatları, hazır ofislerin günümüz modern ofislerini yansıtması açısından diğer seçeneklere göre daha farklı bir kategoride olabilir. Hazır ofis kiralayan girişimciler, Plaza Cubes tarafından düzenlenen aylık etkinliklere de katılabilir.

Sanal ofis kiralama, İzmir gibi bir şehirde oldukça iş görecek bir yatırım olacağından İzmir’in neresinde olursanız olun size yardımcı olacak şekilde hizmet vermektedir. Sanal ofisinizle yasal bir fatura adresiniz olacak ve işlerinizi kolay bir şekilde halledebileceksiniz. Sanal ofis fiyatları diğer seçeneklere göre daha az maliyetli olur.

Mistral Bayraklı’da her seçeneğe ve isteğe uygun ofis bulmak mümkündür. Bunun dışında sadece toplantı odası kiralamak isteyenler de belirtilen paketlerden satın alabilirler. Bu toplantı odaları kiraladığınız süre içerisinde yalnızca size özel bir şekilde hizmet vermektedir. Toplantı esnasında çay, kahve ve kurabiye gibi ikramlarda Plaza Cubes tarafından karşılanmaktadır.

İzmir Kiralık Sanal Ofis Ayrıcalığını Yaşayın

İzmir gibi büyük bir şehrin merkezinde yer alan Mistral Bayraklı, dış görünümü ile oldukça modern bir görüntü sunmaktadır. İç mimarisinde de her detayın düşünüldüğü ofislerde müşterilerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilir ve kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. 24 saat güvenlik kameraları izlenen ofislerde güvenlik görevlileri de vardiyalı olmak üzere 24 saat görev yapmaktadırlar. Türkiye’nin önde gelen firmaları ile komşu olmak için siz de hazır ve sanal ofis seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

(Visited 34 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır