Arama sonuçlarınız

Körfezin tam ortasında, başarının merkezinde YERİNİZ HAZIR!

 

İzmir’de işler değişiyor, iş dünyası hızla gelişiyor. Mistral İzmir’in modern ofisleri kentin yeni merkezinde sizi bekliyor. Büyük şehirlerde her zaman en prestijli plazaları tercih eden Plaza Cubes ofis konsepti, İzmir’de de körfezin tam kalbinde, Bayraklı’da yükselen Mistral İzmir’de yerini alıyor.

Farklı kurumsal ihtiyaçlara uygun tasarlanan Mistral İzmir ofisleri iş alışkanlıklarınızı kökten değiştirecek. Hazır ofis, sanal ofis ve sabit masa seçeneklerinden biri mutlaka işinize gelecek.

Mistral İzmir’in merkezi konumu, işinizi sürekli kentin merkezinde tutacak. Altınyol, Anadolu Caddesi, Ozan Abay Caddesi ve Ankara Caddesi artık işinize yürüme mesafesinde. Ayrıca Adnan Menderes Havalimanı 20 km, Bayraklı Vapur İskelesi de 5 km uzağınızda.

Hazır Ofis seçeneğinde ofis mobilyaları ve yönetici asistanınız hazır olacak. Üstelik aidat, elektrik, ısıtma, soğutma gibi tüm ofis harcamalarıyla da Mistral İzmir ekibi ilgilenecek. Size sadece işinize odaklanmak kalacak.

Sanal Ofis ile sabit bir iş adresiniz olacak, kargolarınız karşılanacak ve ihtiyaç duyduğunuzda toplantı odaları siz ve müşterileriniz için hazır olacak.

Sabit Masa seçeneği ise size konforlu ve özel kilitli bir masa-ofis sunacak, ofis masrafları artık kafanızı kurcalamayacak. Ayrıca kilitli dolap ve lounge alanı da profesyonel çalışma ortamınızı zenginleştirecek. Mistral İzmir’de konsantrasyonunuz da rahatınız da artacak.

Hangi ofis seçeneğini seçerseniz seçin Toplantı Odaları istediğiniz zaman hizmetinizde olacak. Önceden bildirdiğiniz tarih ve saatlerde müşterilerinizle verimli toplantılar yapabileceksiniz.

Mistral İzmir ofislerinde sadece iş yok, sosyal ve kurumsal etkinlikler de var. Her ay dolu dolu bir program sizi bekliyor.

Bu konforlu, inovatif ve verimli ofis ortamı şimdi İzmir’e, işinize geliyor.

(Visited 27 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır