Arama sonuçlarınız
Plaza Cubes Sanal Hazır Ofis

Hayalinizdeki Hazır Ofis Tasarımına Şimdi Sahip Olun

Bir ofis düşünün ki, sadece size ait. Tasarımı tıpkı hayal ettiğiniz gibi. Renkleri sizin firmanızın kurumsal renkleri ile bezenmiş, ambiyansı ferah ve iyi hissettiriyor. Sabah ofise gelmek için can atıyor, akşamları işten çıkmamak için kendinize bahaneler arıyorsunuz. Kimisi boğaz manzaralı, kimisi serin ve çiçekli bir bahçesi olan ofisler..

Tüm bunlar hayal değil. Plaza Cubes’ün Hazır Ofis ve 250 m²+ Özel Tasarım Ofis hizmeti ile herşey mümkün!

Hazır ofiste lounge, toplantı odası gibi alanlar sizler gibi hazır ofis sahibi olan diğer firmalar ile ortak kullanılırken bir diğer hazır ofis hizmetimiz olan firmaya özel tasarım hizmetimiz 250 m²+’ta çalışan sayısı çok olan büyük firmalar için yarım kat, tam kat, 2 kat ve üzeri seçenekler ile tamamen size ait ofisler, lounge ve ihtiyacınıza özel sayıda toplantı odalarına sahip olursunuz.

Şimdi Plaza Cubes’ün bu iki hizmetini de tanıyalım.

 

Hazır Ofis Nedir?

Hazır Ofis kavramını çalışmak için ihtiyaç duyacağınız tüm ofis mobilyalarının hazır olarak bulunduğu, sekreterlik, aidat, elektrik, ısıtma, soğutma gibi diğer tüm ofis hizmetlerinin yönetiminin Hazır Ofisinizi kiraladığınız firma tarafından yönetildiği ofisler olarak tanımlayabiliriz.

Hazır ofis konseptinin Türkiye’deki ilk yerli sağlayıcılarından olan Plaza Cubes bugün İstanbul, İzmir, Ankara ve Düsseldorf olmak üzere toplamda 13 farklı lokasyonda, büyükşehirlerin finans merkezleri ve iş dünyasının yoğun olduğu bölgelerde sizler için Hazır Ofis ve Özel tasarım ofis hizmeti vermektedir.

 

250 m²+ İle Size Özel Tasarım Ofisler Yapıyoruz!

250 m²+ hizmetimizde saatler içerisinde taşınabileceğiniz ve tamamen size özel şekilde tasarlanan hazır ofisleri, tüm ihtiyaçlarınız düşünerek hazırlıyoruz. Siz sadece işinize konsantre olun. Plaza Cubes sizin için ofisinizi buluyor, hayal ettiğiniz bir şekilde tasarlıyor. Teknolojik olarak gerekli tüm altyapının kurulumunu sağlıyor. Size teslimini yaptıktan sonra da sizin için hizmet vermeye devam ediyor. Ofisinizin yönetimini de üstlenerek; ofisinizin temizliğinden, sekreterya hizmetlerine, tebligat, kargo ve postalarınızın karşılanmasından, çay, kahve ve çeşitli ikram hizmetlerinin koordinasyonunun sağlanmasından, IT desteğine varıncaya kadar olan tüm iş yükünüzü hafifletiyor. Günün sonunda tüm masraflarınız tek bir faturada kalem kalem tarafınıza iletiliyor. Dolayısıyla geride düşünmeniz gereken bir ofis yönetimi söz konusu değil. Ofisiniz emin ellerde… Size kalan işinize tam konsantre olarak çalışma verimliliğinizi arttırmak ve güzel işler çıkarmak…

 

Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları

  • Bir ofis içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz masa, sandalye, dolap, ofis telefonu, yüksek hızda internet bağlantısı vb. gerekli tüm araç gereçler bulunmaktadır. Siz bilgisiayarınızı alıp gelin.
  • Müşterilerinizi ve konuklarınızı ağırlamak ve önemli görüşmelerinizi yapabilmek için tam donanımlı ve teknolojik altyapıya sahip toplantı odalarını kullanabilirsiniz.
  • Size tanımlanan telefon numaranıza gelen çağrıların karşılanmasını doğrudan sağlayabileceğiniz gibi sekreterya hizmeti ile firmanızın adı ile karşılanmasını ve tarafınıza bağlanmasını sağlayabilirsiniz.
  • Kargo, posta ve tebligat gibi resmi evraklarınızın teslim alır ve gün içinde size iletimini sağlarız.
  • Ofis temizliğini de düşünmek zorunda değilsiniz. Masalarınız ofisboylarımız tarafından hergün düzenli olarak silinir ve odanızın temizliği yapılır.
  • Lounge ve ortak alanlarda sizin için çay ve bitki çayı çeşitleri, kahve çeşitleri, espresso, latte ve diğer günlük ikramlar bulunmaktadır. İş dışında bu alanlarda molalarınızı değerlendirebilir ve diğer firmalar ile hem sosyalleşebilir hem de network imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Ayrıca tüm ofislerimizle Metro, otobüs vb. toplu ulaşımın yanı sıra karayolu ile kendi aracınız ile de oldukça rahat ulaşım sağlayabileceğiniz lokasyonlardayız.
  • 250 m²+ hizmetimizde ise tüm bunlara ek olarak Türkiye’de ve Avrupa’daki tüm Plaza Cubes ofislerinde lounge ve toplantı odası kullanım hakkına sahip oluyorsunuz.
(Visited 184 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır