Arama sonuçlarınız
Değişim İyidir! Sun Plaza Lokasyonumuzda Yenilendik :)

Değişim İyidir! Sun Plaza Lokasyonumuzda Yenilendik :)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

2020’nin başlamasıyla Plaza Cubes olarak, prestijli ve merkezi konumuyla dikkat çeken Sun Plaza’daki çalışma alanlarımızda değişiklikler ve yenilikler yaptık.

 

Çalışma alanlarının ferah, konforlu, dekoratif ve rahat olması konusunda düzenlemeler yapıyoruz. Tüm bu etkenlerin çalışma verimine etkisini biliyor ve önem veriyoruz.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”29872″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Ferah çalışma alanlarının olmazsa olmazı geniş masalar! Yenilenen lounge kısmında iş dünyasının kalbinin attığı Maslak’ta keyifle çalışırsınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Sun Plaza’yı Detaylı İncele!” style=”gradient” gradient_color_1=”sky” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.plazacubes.com%2Fistanbul%2Fmaslak%2Fsun-plaza|||”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”29860″ img_size=”large”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Rahatça telefonda konuşabileceğiniz Phone Cubes’ler ile iş görüşmeleriniz size özel kalır![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”29869″ img_size=”full”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”29866″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]

(Visited 35 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır