Arama sonuçlarınız
plaza cubes 10 yaşında

10 Yılda Plaza Cubes

Plaza Cubes olarak bu yıl 10. yılımızı kutluyoruz!

2006’dan bu yana üyelerimizin işlerini kolaylaştırmaya yönelik çalışmalarımız için attığımız adımları da sizlerle paylaşmak istedik. Buyurun, siz de heyecanımızda ortak olun…

2006 yılında ilk ofisimizi Maslak Sun Plaza’da 13. katta kurduk.

Üyelerimizin ihtiyaçlarını gözeterek 2007 yılının Nisan ayında sanal ofis hizmeti vermeye başladık. Aynı yıl, Maslak Spring Giz Plaza’da yeni bir ofis alanı açtık.

2009 yılıyla birlikte Maslak Sun Plaza’daki ofis alanımızı genişletmeye karar verdik ve 15. katta da ofislerimizi hazırladık. Allience Business Network üyesi olduk, böylece 35 ülkede yüzlerce konumda müşterilerimize hizmet verebilecek duruma ulaştık. Aynı yıl, sanal ofis müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına Sanal Ofis Call Center hizmeti vermeye başladık.

2011 yılındaysa Anadolu Yakası’na adım atıp ilk ofisimizi Ümraniye Akkom Ofis Park’ta açtık.

2012 yılında Levent Metrocity iş merkezinde Türkiye’de tek katta bulunan en büyük hazır ofis merkezimizi açtık. Üyelerimiz için ücretsiz Business Lounge kullanım hizmetini başlattık.

Tabi hiç durmadık, hemen bir adım daha dedik ve 2013 yılında İstanbul dışındaki ilk ofisimizi Ankara The Paragon Tower’da açtık.

2014 yılına geldiğimizde Maslak Sun Plaza’da 19. katı da konumlarımız arasına dahil ettik. Bunun yanı sıra Sun Plaza lobi katında açık masa – ofis kiralama konsepti olan “sabit-masa” çalışma sistemini de hizmetlerimiz arasına dahil ettik. 2014 yılındaki girişimlerimiz Anadolu Yakası’nda da devam etti. Ataşehir Palladium Tower’da yeni hazır ofis merkezimizi açtık.

2015 yılında ise Ataşehir Palladium Tower’da 33. katı da hazır ofis hizmetlerimize dahil ettik.

2016 yılındaysa Ankara’da ikinci konumumuz olacak Via Flat binasında hizmet vermeye başladık. Kısa bir süre sonra konumlarımız arasına katılacak Kağıthane Papirus ve Şişhane Bilsar Binası için olan heyecanımızı da sizlerle paylaşmak isteriz.

10 yıllık bu yolculuğumuzda heyecanımıza ortak olup, bizimle birlikte çalışmayı tercih eden tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Bundan sonraki tüm yıllarda da sizin rahatınız ve mutluluğunuz için çalışıyor olacağız. Birlikte daha nice güzel yıllara…

(Visited 20 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır