Hazır Ofis, Sanal Ofis ve Toplantı Odası Kiralama - Plaza Cubes Hazır Ofis, Sanal Ofis ve Toplantı Odası Kiralama - Plaza Cubes
Teklif Al
Arama Sonuçları

Siz işinizi yönetin

Biz ofisinizi yönetelim

Hazır Ofis ve Sanal Ofis kullanımı konusunda prestijli 11 lokasyonumuz, 20000 toplam alanımız ile  3000 müşterimiz için aynı özen ve ilk günkü heyecanımızla çalışıyoruz. Prestijli plazalarda, günümüzün kurumsal ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, hazır ofis, sanal ofis ve toplantı hizmetleri sunuyoruz. 14 yıllık deneyimimizle günümüzün dijital gerekliklerine kolayca uyum sağlayan çözümler üretiyoruz.

00-sanalofis

Sanal Ofis

Sanal ofis, işiniz için sabit bir adres verebileceğiniz, kargolarınızın karşılandığı ve müşterileri toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ancak çalışma alanınızın (masa, koltuk vb.) olmadığı bir ofis çözümüdür.

00-hazırofis

Hazır Ofis

Hazır Ofis, isminden de anlaşıldığı gibi tüm ofis mobilyalarının hazır olduğu, yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısınma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetildiği ofislerdir.

1sabitmasa

Sabit Masa

“Sabit Masa”de yer alan masa-ofisiniz ile sabit ofis masrafınız olmadan profesyonel bir çalışma ortamının tadını çıkarın. Kişiye özel kilitli masa-ofis, kilitli dolap ve lounge alanı ile konsantrasyonunuz bozulmadan rahatlıkla çalışabilirsiniz.

00-toplanti

Toplantı Odaları

Toplantı Salonlarımız, Türkiye’de 11 lokasyona kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde yer almaktadır. 10-20 kişilik toplantı salonu ve 50 kişilik seminer salonlarımız modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiştir.

SİZİ ARAYALIM

Müşteri Adayı Kaynağı
Müşteri Adayı Kaynağı Detay
Müşteri Adayı Durumu

Müşterilerimiz

Müşterilerimizin Görüşleri