Tipler
Kategoriler
Şehirler
İzmir
İlçeler
yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
yükleniyor...
Hiçbir sonuç bulamadık
Göster Yol Haritası Uydu Hibrit Arazi Konumum Tam ekran Geri İleri

Mistral İzmir

İzmir’de sanal ofis yada İzmir’de hazır ofis kiralamak mı istiyorsunuz? İşte farklı kurumsal ihtiyaçlara uygun tasarlanan Mistral İzmir ofisleri iş alışkanlıklarınızı kökten değiştirecek. Hazır ofis ve sanal ofis seçeneklerinden biri mutlaka işinize gelecek. İzmir’in en en prestijli lokasyonunda masrafları düşünmeden sadece işinize odaklanırsınız.

İzmir’in yeni kent merkezinde olan proje, 216 m yüksekliği ile bugünün en yüksek yapısıdır. Proje sistem kalıp ile inşa edilmekte olup, yapısı kompozit yapı olarak çelik ve betonarmenin bir arada kullanıldığı Türkiye’nin sayılı ve İzmir’in ilk projesi olma özelliğine sahiptir. Projede zemin iyileştirme çalışmaları sırasında İzmir’de inşa edilmiş en derin baret kazıklar yapılmıştır. 13900 m² arsa üzerinde inşa edilen kompleks 120.000 m² inşaat alanına sahip olup, 48 katlı ofis ve 38 katlı konut bloğundan oluşmaktadır. Toplamda 110 Konut, 153 ofis, business hotel, 39 mağaza ve spor kompleksini içerisinde barındırmaktadır.

İzmir’de Sanal Ofis, Hazır Ofis ve Toplantı Odaları
Mistral Hazır Ofis seçeneğinde ofis mobilyaları ve yönetici asistanınız hazır olacak. Üstelik aidat, elektrik, ısıtma, soğutma gibi tüm ofis harcamalarıyla da Mistral İzmir ekibi ilgilenecek. Size sadece işinize odaklanmak kalacak.

Sanal Ofis ile sabit bir iş adresiniz olacak, kargolarınız karşılanacak ve ihtiyaç duyduğunuzda toplantı odaları siz ve müşterileriniz için hazır olacak. Ayrıca kilitli dolap ve lounge alanı da profesyonel çalışma ortamınızı zenginleştirecek. Mistral İzmir’de konsantrasyonunuz da rahatınız da artacak.

İzmir’de ofis seçeneğini seçerseniz seçin İzmir Toplantı Odaları kiralama fırsatı istediğiniz zaman hizmetinizde olacak. Önceden bildirdiğiniz tarih ve saatlerde müşterilerinizle verimli toplantılar yapabileceksiniz.

Mistral İzmir ofislerinde işinize odaklanırken aynı zamanda sosyal ve kurumsal etkinliklerden de faydalanabilirsiniz. Bu konforlu, inovatif ve verimli ofis ortamı şimdi İzmir’de sizleri bekliyor!

Bulduk1cc 0 Sonuçlar.

Listelenen ilanlarİzmir

İzmir’de sanal ofis yada İzmir’de hazır ofis kiralamak mı istiyorsunuz? İşte farklı kurumsal ihtiyaçlara uygun tasa ...
Listeler
Harita Görünümü

Listeleri Karşılaştır