Arama sonuçlarınız
en iyi email programları

İşinizi Kolaylaştıracak En İyi E-Mail Programları

[vc_row 0=””][vc_column][vc_column_text 0=””]

İşinizi Kolaylaştıracak En İyi E-Mail Programları

İşinizi Kolaylaştıracak En İyi E-Mail Programları iş hayatımızın önemli bir parçası. Gün boyu başetmemiz gereken birçok veri var ve günlük işlerimizi hafifletecek, şirket içi ve dışı iletişimimizi destekleyecek programlara ihtiyaç duyuyoruz. Bu nedenle maillerimizi bizim için yönetecek, özelleştirilmiş bir e-mail programı ile her zaman organize olabiliriz ve bize daha fazla zaman kalır. Günümüzde geliştirdikleri ek özellikleri ile rakiplerinden farklılaşmaya çalışan birçok mail programı mevcut. Peki bu e-mail programlarından hangisini seçmek gerekir? Bu listede sundukları ek hizmetler ve kullanışlı arayüzleri ile öne çıkan en iyi e-mail programlarını inceledik.

Plaza Cubes’ün Avantajlı Sanal Ofis Paketlerini İncelediniz Mi?

En Popüler E-mail Programları

Spark

spark email programı

Şu an için yalnızca OS X ve IOS aplikasyonları bulunan Spark, Apple kullanıcıları için mail programları arasında başta geliyor. Birden fazla mail kutunuzu aynı anda görüntüleyebileceğiniz Spark, aynı zamanda akıllı e-mail kutusu ile maillerinizi sizin işaretlemenize gerek olmadan, kişisel, bülten, bildirim gibi gruplara ayırıyor ve maillerinizi kullanım sıklığınız ve davranışlarınıza bakarak önem derecesine göre sıralayabiliyor. Apple watch uygulaması da bulunan Spark, minimalist tasarımı, hızlı ve detaylı arama, maillere emoticon ile hızlı cevap verebilme, mail erteleme ve yalnızca önemli maillerde bildirim gönderme gibi özellikleri ile de rakiplerinden ayrılıyor.

Bulunduğu Platformlar: Mac Os, IOS

Ücret: Ücretsiz

Mozilla Thunderbird

mozilla thunderbird email programı

Mozilla Firexox 2004 yılında browser piyasasına ilk girdiğinde (o zamanlar Firebird olarak biliniyordu) Microsoft’un İnternet Explorer’ına büyük kan kaybettirmişti. Mozilla aynı yıl email programı Thunderbird’ü sundu ve Thunderbird bugüne kadar Microsoft Outlook için en önemli rakip oldu.

Mozilla Thunderbird birçok özelliği olan, güvenli, fonksiyonel ve RSS okuyucusu olan bir email programı. Maillerinizi kolaylıkla düzenlemenizi sağlayan Mozilla Thunderbird junk mailleri de filtreliyor. Birkaç farklı mail hesabını bağlayabileceğiniz Thunderbird’ün diğer özellikleri arasında mail filtreleme, klasör organizasyonu, email etiketleme ve önceliklendirme, tema çeşitleri var. Ayrıca Thunderbird’ün ihtiyacınıza uygun olarak yükleyebileceğiniz birçok eklentisi bulunuyor. Thunderbird ile yapabilecekleriniz sınırsız.

Bulunduğu Platformlar: Mac Os, IOS, Windows, Linux, Android

Ücret: Ücretsiz

Opera

opera email uygulaması

Opera tarayıcısının yaratıcıları her zaman iyi bir tarayıcının iyi bir email istemcisine sahip olması gerektiğini savunmuşlardır. Bu nedenle Opera Mail uzun süren yoğun bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkmıştır. Opera, esnek ve temiz, tüm eposta işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz, RSS beslemesi de eklenmiş bir arayüze sahip. Mesaj taslakları özellikle iş mailleri için oldukça kullanışlı. Ancak kimileri için mesaj editörü biraz yetersiz olan Opera‘nın şifrelenmiş mailler konusundaki yetersiz desteği de tercih edilmeme nedenlerinden diyebiliriz.

Bulunduğu Platformlar: Mac Os, IOS, Windows, Linux, Android

Ücret: Ücretsiz

CloudMagic/Newton

newton cloudmagic email programı

CloudMagic (Yeni ismiyle Newton), Gmail, Yahoo Mail, Outlook, iCloud, Google Apps, Microsoft Exchange, Office 365, AOL ve diğer IMAP hesaplarınızı kolaylıkla tanımlayabileceğiniz, bu hesapların tamamını dilerseniz birleştirilmiş bir posta kutusunda görebileceğiniz bir email programı. Newton, Kullanışlı arayüzü ve özellikleri ile en iyi email programları arasında geliyor. Newton, okundu bilgisi, daha sonra gönderme, gelen maili erteleme, gönderen profili, gönderilen maili iptal edebilme gibi birçok kullanışlı özelliğe sahip. Ayrıca Todoist, Evernote, OneNote, Pocket, Trello, Zendesk, Salesforce, Asana gibi birçok platform ile entegrasyonu sayesinde Newton arayüzünden hiç ayrılmadan bu platformları kullanmak mümkün.

Bulunduğu Platformlar: OS X, IOS, Windows, Linux, Android

Ücret: 14 gün deneme süresi ardından yıllık 49$

Inky

inky email programı

Temiz ve kullanışlı arayüz tasarımı, hızlı araması ile Inky birçok kullanıcının ilk tercihlerinden. Birden çok e-mail hesabı tanımlayabileceğiniz Inky, otomatik olarak maillerinizi ‘Kişisel’, ‘Üyelik’ gibi klasörlere ayırıyor. Bu da mailler arasında boğulmanızı engelliyor. Inky mesajlarınızı etiketleyerek dilediğiniz şekilde gruplamanıza da imkan sağlıyor. Ayrıca ayarlarınızı bulutta saklayarak hangi cihazda oturum açarsanız açın kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlıyor. En önemli olarak görünen özelliği de mesajlarınızı şifreleyerek gönderebilmeniz

Bulunduğu Platformlar: Windows, IOS, OS X, Android

Ücret: Ücretsiz

Boxer

boxer mail uygulaması

Maillerinizde Dropbox, Box, Drive gibi hesaplarınızda bulunan dosyaları da ekleyebileceğiniz Boxer, maillerini etiketleyebilme, gelen mesajları beğenme, kişilere fotoğraf atayabilme gibi özellikleri ile de göz dolduruyor. Boxer ile mobil takviminizi mailinize bağlayabilir, gelen kutunuzu özelleşttirebilir, facebook, twitter, evernote, salesforce gibi hesaplarınızı mailiniz üzerinden yönetebilirsiniz.

Bulunduğu Platformlar: IOS, Android

Ücret: Ücretsiz

Microsoft Outlook

microsoft outlook mail programı

İşinizi Kolaylaştıracak En İyi E-Mail Programları arasında olan Microsoft Ofis paketinin bir parçası olarak gelen Outlook, bir mail programından çok, takvim, adres defteri, notlar gibi özellikleri ile herşey dahil bir paket özelliği taşıyor. Arayüzü sunduğu birçok özellik ile alışkın olmayanlara zaman zaman biraz karışık gelebiyor ancak Outlook, hali hazırda Microsoft Office paketi ile gelmesinin de etkisiyle halen en çok tercih edilen mail programları arasında başta geliyor.

Bulunduğu Platformlar: Windows, OS X, IOS, Android

Ücret: Windows ve Mac için Office 365 kapsamında ücretsiz, Android ve IOS aplikasyonları ücretsiz.

Mailbird

mailbird mail programı

Mailbird yalnızca bir email programı olmanın ötesinde zamanlama, iletişim, dosya paylaşımı gibi fonksiyonal eklentilerin de eklenebildiği bir iletişim platformu. Mailbird birçok mail hesabınızı aynı anda  verimli bir şekilde yönetmenizi de sağlıyor. Mailbird‘ün ücretsiz versiyonu kullananlar hızlı okuma, email erteleme, mail eklerine hızlı bakış gibi bazı güzel özelliklerden mahrum kalıyor.

Bulunduğu Platformlar: Windows

Ücret: Lite versiyonu ücretsiz, aylık 1$ ya da 22.5$ karşılığı ömür boyu lisans.

 

Plazacubes.com – Sanal Ofis & Hazır Ofis

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

(Visited 3.340 times, 2 visits today)

Listeleri Karşılaştır