Arama sonuçlarınız
Toplantı Odaları - Ofis Toplantı Odaları - Toplantı Odası Kiralama - Toplantı Odası İstanbul

Toplantı Odası Kiralama Doğru Toplantı Odası Seçmek

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Toplantı Odası Kiralama Doğru Toplantı Odası Seçmek

Toplantı odası kiralama Doğru Toplantı Odası Seçmek, günümüz iş çözümlerine, çalışanlarınıza veya müşterilerinize modern çözümler sunan bir ofis planlama sistemidir.

Plaza Cubes toplantı odaları 10-20 kişilik toplantı salonu ve 50 kişilik eğitim-seminer salonlarımız modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiştir. Toplantı salonlarımızı, saatlik, günlük ve aylık olarak kiralayabilir, müşterilerinizi verimli bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

 

Toplantı Odaları Kiralama ve Teknoloji

 

Toplantı odası kavramı günümüzde, tüm çalışanların toplandığı ve genel konuşmalar yapılan bir sistem yerine biraz daha değişip yeni teknolojilere adapte olan ve genel olarak ekibin hedeflerini ve motivasyonunu yükselten, şirket içi bir etkinlik halini aldı.

Bu durumun sebebi, insanların ve şirketlerin çalışma şeklindeki değişikliklerinden geliyor. Bunun yanı sıra uzaktan çalışma, ekip toplantılarına duyulan ihtiyacı canlandırıyor

Toplantı odası katılımcıları, çalışma saatlerinin en az % 15’ini ayırdıkları şirket toplantıları ile ve artan farkındalık sayesinde, her zamankinden daha fazla adım atmaya, yaratıcı fikirler ortaya koymaya ve çözümlerle başa çıkmaya daha yakın olur.

Rahatsız edici sandalyeler ve uzun toplantı odası tarzı masalarla donanmış geçmiş tarz durgun toplantı salonları yerine, daha donanımlı ve esnek toplantı alanları göze çarpıyor.

 

Toplantılarda İş Verimi

Toplantı alanlarının artık sadece araç ve yazılımlarla donatılması gerekmiyor, aynı zamanda el ile kullanılan süreçleri düzene sokması gerekiyor örneğin; not alma, sonuçları kaydetme ve anket verme gibi şeyler.

İnsanların çalışma biçimleri ve bu yüzden çalıştıkları alanlar da değişiyor. Toplantı alanlarında, açık plan ofislerde sunulan yeni ve modern alanlar artık daha çok talep görüyor. Bunun en büyük artısı ise, toplantıların artık bir çalışanlar için sosyal bir toplanma alanı ve rahatlığında olması.

Toplantılarınızdan en iyi şekilde yararlanmak ve zamanınızın verimli bir şekilde kullanılmasını istiyorsanız, doğru odayı seçmeniz ve iş hedeflerinizin istek ve gereksinimlerine uygun olduğundan emin olmanız önemlidir.

 

Toplantı Odası Kiralama: Hangi Toplantı Odasını Seçmeliyiz?

 

  1. Odanın ne için kullanılacağı: küçük, işbirlikçi bir toplantı mı olacak, yoksa çok sayıda koltuk gerektiren tam boyutlu bir yönetim kurulu toplantısı mı?
  2. Ekibiniz nasıl çalışmayı tercih ediyor: küçük gruplarda çalışırken daha verimli mi yoksa herkes büyük bir ekip olarak bir araya gelmek mi istiyor?
  3. Toplantı müşteriler için mi yoksa iç ekipler için mi: müşterilerinizi mi ağırlayacaksınız yoksa çalışanlarınız mı olacak?
  4. Ekip üyelerinin uzaktan toplantıya katılıp katılmayacağı: bunu yapmanız için, kiraladığınız toplantı odası gereken donanım ve teknolojiye sahip mi?

 

Plaza Cubes Toplantı Odaları Kiralama

Plaza Cubes’te ofis toplantı odaları, rahat, modern, teknolojik ve prestijli konumlarıyla dikkat çeker. Toplantı Salonlarımız, Türkiye’de 11 lokasyona kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde yer almaktadır. Metroya, otobüs duraklarına yürüme mesafesinde olup, size en yakın yerde toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı Odası Ankara ve Toplantı Odası İstanbul lokasyonlarımızdan.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ult_createlink title=”Sanal Ofis Nedir?” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.plazacubes.com%2Fblog%2FHaz%25C4%25B1r%2BOfis%2BNedir|||”][/vc_column][/vc_row]

(Visited 164 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır