Arama sonuçlarınız
Ofis masasında neler olmalı- Ofis masası düzeni - ofis masasında bulunanlar - ofis masasında ne olu -, ofis masasında olmazsa olmazlar - ofis çalışma masasında neler olmalı

Ofis Masasında Olmazsa Olmazlar

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Ofis Masasında Olmazsa Olmazlar

Gün içerisinde çoğu saatimizi ofiste çalışırken geçiriyoruz. Bu saatler içerisinde acil olarak birçok şeye ihtiyacımız oluyor yada bizi motive edecek şeyler görmek istiyoruz. Bu nedenle çok önem verilmese de ofis masasında neler olmalı diye düşünenlerimiz de vardır 🙂

Ofis masasında bulunanlar bizce az ve öz olmalı. Kalabalık ve gereksiz eşyalar hem kafamızı karıştırır hem de aradığımız, ihtiyacımız olanı hemen bulamayabiliriz. Gerekli ve yeterli bir masa ile işe hazırız 🙂

Ofis masasında bulunması gereken eşyalar işlevsel ve işimizi kolaylaştıran araç gereçler olmalı. Ofis çalışanları için Ofis Masasında Olmazsa Olmazlar listemizi hazırladık!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”29014″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Ofis Masasında Teknoloji Olmazsa Olmazları

Powerbank

Tam toplantıya girecekken yada önemli bir arama bekliyorken şarjınız bitsin istemezsiniz. Üstelik dijital bir işiniz var ise powerbank ofis çalışma masanızın olmazsa olmazlarından olmalı.

Kulaklık

Ofis masasında bulunması gereken teknolojik yardımcıların başında iyi bir kulaklık geliyor. Konsantre olup bir müzik dinlemek istediğinizde yada işinizle ilgili bir video izlemek için her an elinizin altında kulaklık bulunmalı. Ayrıca, ofiste dinlenebilecek en iyi spotify müzik listeleri yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Ofis Çalışma Masasında Zaman Yönetimi

 

Takvim / Planlayıcı

Her zamanda dijital olarak takvim kullanmıyoruz! Bazen gözümüzün önünde duran bir takvim iş kurtarıcı olabiliyor. Bu nedenle güzel bir takvim veya planlayıcı zaman yönetimi konusunda size yardımcı olacaktır.

Ajanda ve Kalem

Her sene başında çıkan ajandalardan bir tane edinmek çalışma masanızın gerekliliklerinden. Acil bir not almak veya günü planlamak için masanızda sürekli duran bir ajanda işinizi kolaylaştıracaktır.

Dosya / Kağıt Düzenleyiciler

Bir diğer gerekli ve masadaki dağınıklığı toparlayan gereç dosya düzenleyiciler. Kağıtlarınızı ve önemli dökümanlarınızı bu şekilde organize edebilirsiniz.

 

Çalışma Masası ve Sağlık!

 

Atıştırmalıklar

Uzun saatler aynı masada çalışınca canınız atıştırmalık bir şeyler istediğinde, çekmecenizde sağlıklı atıştırmalık barlar, kuruyemiş veya meyve bulundurmak ofis masanız için olmazsa olmazlardan ve oldukça doyurucu. İş arasında ve stresli olduğunuzda ise tatlı krizlerine karşı çikolata mutlaka olmalı 🙂

Kupa + Su Şişesi

Masanızda olması gerekenlerden biri de kupa ve tabi ki su şişesi! Gün içinde su içmeyi unutan biriyseniz hem hatırlamanız için hem de sağlığınız için su şişesini masanızda göz önünde tutmayı unutmayın!

Rahat Ayakkabı yada Şık Ayakkabı!

Acil bir toplantı için şık ayakkabı yada toplantı sonrası rahatlamak için spor ayakkabı, seçim sizin 🙂 her ikisi de gerekli! birini mutlaka ofis masasında bulunması gereken eşyalar listenize ekleyin.

Şal yada Ceket

Havalar soğumaya başlarken, üşüdüğünüz zaman yada cam açıldığında üzerine çekebileceğiniz bir ceket yada şal ofis için olmazsa olmaz.

Kişisel İhtiyaçlar

Ofis çalışma masasında ne olur? sorusunun olmazsa olmaz cevabı kişisel ürünler. Ağrı kesici, kişisel bakım ürünleri ve yara bandı gibi ofis ihtiyaçları elinizin altında olmalı.

 

Ofis Masası Olmazsa Olmaz; Motivasyon

 

Motive Edici Hediyeler – Resimler

Ofiste uzun saatler çalışırken işinizi sevseniz bile motivasyona ihtiyacınız olacaktır. Bunun için sevdiklerinizden gelen hediye, çiçek veya sizi motive eden, iyi hissettiren bir tatilden kalan anı fotoğrafları masanızda bulunması gerekenlerden!

 

Listemizi yaptıktan sonra vereceğimiz tavsiye ofis çalışma masanızı ne kadar sade ve düzenli tutarsanız işlerinizi de bu şekilde daha kolay halledebileceğiniz. İşte ofis çalışma masasında neler olmalı sorusunun cevabı zaman yönetimi ve iş yönetimi için gerekli şekilde masamızı düzenlememiz![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

(Visited 1.490 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır