Sanal Ofis & Hazır Ofis İstanbul & Ankara & İzmir | Plaza Cubes
Your search results

Siz işinizi yönetin

Biz ofisinizi yönetelim

Hazır Ofis Kiralama ve Sanal Ofis kullanımı konusunda prestijli 12 lokasyonumuz, 25000 toplam alanımız ile  3000 müşterimiz için aynı özen ve ilk günkü heyecanımızla çalışıyoruz. Prestijli plazalarda, günümüzün kurumsal ihtiyaçlarına göre tasarlanmış, hazır ofis, sanal ofis ve toplantı hizmetleri sunuyoruz. 15 yıllık deneyimimizle günümüzün dijital gerekliklerine kolayca uyum sağlayan çözümler üretiyoruz.

00-sanalofis

Sanal Ofis

Sanal ofis kiralama, işiniz için sabit bir adres verebileceğiniz, kargolarınızın karşılandığı ve müşterileri toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ancak çalışma alanınızın (masa, koltuk vb.) olmadığı bir ofis kiralama çözümüdür. Sanal ofis fiyatları için tıklayınız.

00-hazırofis

Hazır Ofis

Hazır Ofis kiralama, isminden de anlaşıldığı gibi tüm ofis mobilyalarının hazır olduğu, yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısınma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetildiği ofislerdir. Hazır ofis fiyatları için tıklayınız.

1sabitmasa

Sabit Masa

“Sabit Masa”da yer alan masa-ofisiniz ile sabit ofis masrafınız olmadan profesyonel bir çalışma ortamının tadını çıkarın. Kişiye özel kilitli masa-ofis, kilitli dolap ve lounge alanı ile konsantrasyonunuz bozulmadan rahatlıkla çalışabilirsiniz.

00-toplanti

Toplantı Odaları

Toplantı Salonlarımız, Türkiye’de 12 lokasyona kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde yer almaktadır. 10-20 kişilik toplantı salonu ve 50 kişilik seminer salonlarımız modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiştir.

SİZİ ARAYALIM

Müşteri Adayı Kaynağı
Müşteri Adayı Kaynağı Detay
Müşteri Adayı Durumu

Müşterilerimiz

Müşterilerimizin Görüşleri