Plaza Cubes Hazır & Sanal Ofisin Avantajları Nelerdir? - Plaza Cubes
Your search results

NEDEN PLAZA CUBES?

1800 müşterimiz için aynı özen ve ilk günkü heyecanımızla çalışıyoruz.

Prestijli Plazaların ofis alanlarını kurumsal hayatın ihtiyaçlarına göre dekore ederek hazır ofis ve sanal ofis konseptlerini cazip birer çalışma modeli haline getirdik. Geleneksel ofis alanları yerine, dinamik, modern dekorasyonlu ve profesyonel bir ekip tarafından yönetilen çalışma ortamlarında, müşterilerimizin sadece işlerine konsantre olmalarını sağlamayı hedefliyoruz.

Kolay Ulaşım

Merkezi lokasyonlarda bulunan hizmet merkezlerimize toplu taşıma ve diğer yollarla ulaşım çok kolay. İhtiyaçlarınız için her zaman merkezi yerleri tercih ediyoruz.

Lokasyon Çeşitliliği

3 farklı şehirde 11 farklı lokasyon alternatifi içinden dilediğiniz çalışma sistemini kurgulayabilmeniz için esnek çalışma modelleriyle işinizi büyütürken size katkı sunmak istiyoruz.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yüksek çalışma temponuz arasında sizi olabildiğince az detayla uğraştırmak ve size işinize odaklanabilmeniz amacıyla gerekli ortamı sunabilmek için çalışıyoruz.

Prestijli Adresler

İstanbul ve Ankara’da iş hayatının kalbinde yer alan hizmet merkezlerimiz, bulundukları lokasyonlar itibariyle de işinize ve size itibar katacak.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Aramıza katılan her yeni üyemizi büyük ailemizin bir parçası olarak görüyor ve esas amacımızın tatmin edici çözüm önerilerine ulaşabilmek olduğuna inanıyoruz.

Ulaşılabilir Fiyatlar

Girişimci ruhu destekleyebilecek bir çalışma ortamı yaratabilmek için tüm koşulları optimize ederek size rasyonel bütçeli alternatifleri sunuyoruz

14 Yıllık Deneyim

Uluslararası Ofis Kullanım Ağımız

Networking ve Eğlenceli Organizasyonlarımız

0
Geçen Yıl Kurulan Şirket
0
Geçen Yıl Kutlanan Doğum Günü
0
Geçen Ay Cevaplanan Telefon
0
Geçen Ay Tüketilen Bardak Kahve