Arama sonuçlarınız
İş Hayatını Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar

İş Hayatını Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

İş Hayatını Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar

İş Hayatını Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar yazımızda mobil teknolojiler ve dijital yaşam bu kadar gelişmişken, iş yaşamında kullanabileceğiniz ve işinizi kolaylaştıracak uygulamaları derledik! İşte kolaylık sağlayacak mobil uygulamalar ile işinizde daha verimli olabilirsiniz.

Artık her yerde internet ve dijital teknolojiler varken, iş yaşamında da olmazsa olmaz. Mobil uygulamalar, akıllı telefonlar elimizin altındayken bunları en verimli ve işimize yarayacak şekilde kullanmalıyız. Eskiden çok uğraştırıcı işler artık akıllı telefon uygulamaları ile 1 saniye uzağımızda!

Rekabetin giderek artması bizleri daha pratik ve verimli dijital çözümlere yönlendirdi. E-mailler, akıllı not alma uygulamaları, akıllı takvim ajandalar ve artık sanal asistanlar ile kolaylaşan yaşamımızda işleri halletmek de bize düşüyor. 😊

İşte Kullanabileceğiniz 6 Mobil Uygulama

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”29253″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Evernote

Evernote, tüm dünyada popüler olan bir uygulama. Başarılı olmanın kanıtlanmış yollarından biri olan not alma alışkanlığını dijitale taşımak isteyenlere tavsiyemiz. Sadece mobilden değil tüm cihazlardan da kullanabileceğiz ve birbirlerine bağlayabileceğiniz Evernote uygulaması kesinlikle iş insanının hayatını kolaylaştıran bir uygulama. Nasıl mı derseniz, not almaktan fazlasını içeriyor olması. Notlarınıza ses kaydı, video ve fotoğraf ekleyebiliyorsunuz. Bunu mobilden yapıp diğer cihazlarınızda da notlarınızı görüp hatırlayabiliyorsunuz. Listeler halinde yapacaklarınızı kaydedebiliyorsunuz. Aynı zamanda sunum olarak da kaydedebiliyorsunuz.

 

AppBlock

Çalışırken veya toplantı sırasında dikkatiniz telefon başka uygulamalar ve bildirimlerden dolayı dağılıyorsa çözümü AppBlock! Appblock ile uygulamalarınız belirli gün ve saatlerde aktif olur. Bunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Sadece izin verdiğiniz uygulamalar ile birlikte iş sırasında veriminiz atar ve dikkatiniz dağılmaz. Android ve İos her ikisinden de uygulamayı indirebilirsiniz.

 

HelloSign

İşiniz gereği fazlaca evrak, doküman imzalamanız gerekiyorsa artık dijital olarak uzaktan imza atmanızı sağlayacak ve iş yaşamınızı kolaylaştıracak bir diğer mobil uygulama ise HelloSign! App bölümünden telefonunuza indirerek, uzakta da olsa pdf bir dökümanı tek bir tık ile imzalayabilir ve tarayıcı derdinden kurtulmuş olursunuz!

 

HootSuite

İşini sosyal medya aracılığı ile yapan ya da sosyal medyada birçok hesabı aynı telefondan yönetmeye çalışanlar için kolaylık sağlıyor. Hootsuite ne işe yarar derseniz, tüm sosyal medya hesaplarını tek bir panelde rahatça yönetebilir, paylaşımlarınız için zamanlayıcı ayarlayabilirsiniz. Aynı anda farklı platformlardan inceleyebilir ve yine bazı istatistikleri de takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını daha verimli kullanmak isteyenler için oldukça faydalı bir iş mobil uygulaması.

 

G Suite

G Suite, Google’ın bir ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Belge, elektronik tablolar ve sunum hazırlamamıza yardımcı oluyor. Belgelerinizi kolayca başkalarıyla paylaşabilir ve G Suite üzerinden çalışabilirsiniz.

 

Trello

Trello uygulaması yine iş hayatında kullanabileceğiz uygulamalardan. Görev takibi yapmak, görev atamak ve online bir proje ekibi oluşturmak için yapılmış bir uygulama. Tüm süreci, ekipleri takip edebilir ve ayrı ayrı iş kartları oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda tüm platformlarla senkronize edilebilir. İşinizi kolaylaştıracak e-mail programları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

 

 

Plaza Cubes

 

 

 

 

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

(Visited 10 times, 1 visits today)

Listeleri Karşılaştır