İstanbul Avrupa Yakası Ofis ve Toplantı Odası Fırsatları | Plaza Cubes
İçerik Durumu
Tüm türleri göster
İstanbul Avrupa
Tüm Bölgeler
Tüm Bölgeler

Listelenen İçeriklerİstanbul Avrupa

Tekfen Tower Hakkında

33.000 m2 ofis alanına sahip İstanbul Avrupa Yakası’nın en prestijli plazalarından olan Tekfen Tower 4. Levent’te bulunuyor. Tekfen Holding tarafından inşa edilen plaza, ABD’de bulunan Özgürlük Heykeli’nin de restorasyonunu yapan Swanke Hayden Connel Architects tarafından tasarlanmıştır.

1999 yılında yapımına başlanan proje 2003 yılında tamamlanmıştır. 26 katlı ve 117,5 metre uzunluğundaki plazanın inşaat alanı toplam 82 bin m2’dir. Yüksek teknoloji ile tam donanımlı planlanan Tekfen Tower’da yer alan tüm ofisler A sınıf olup plaza içerisinde 550 kişilik kafeterya, konferans salonu, spor merkezi, kuaför ve kuru temizleme gibi yardımcı tesisler yer almaktadır.

Tekfen Tower ofisleri ise 7 bodrum katı, zemin katı, her biri brüt 1.045 m2 net 870 m2’lik 22 ofis katı ve çatı katından oluşmaktadır. Bu da yaklaşık yüzde 83 brüt / net verimlilik oranı ile oldukça caziptir. Lobi katı ile birlikte 26 kattan oluşan ofis bloku 117,5 metre yüksekliğindedir. Toplam 33 bin m2 kiralanabilir ofis alanına sahiptir.

Tekfen Tower’ın prestijli alanlarından birinde hazır ofis, kiralık ofis, sanal ofis, coworking space sahibi olmak ve toplantı odalarını kullanmak için Plaza Cubes’ün sizin için tasarladığı özel katlarımızı ve ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tekfen Tower Özellikleri

Ağırlıklı olarak yabancı uluslararası firmaların tercih ettiği binanın teknolojik öncülüğü her yıl gerçekleştirilen yatırımlar ile sürmektedir. Bu yatırımlar aracılığıyla gökdelenin enerji verimliliği her yıl artırılarak binanın sürdürülebilirliği devam ettirilmektedir.

Tekfen Tower bünyesinde verilen tüm catering, temizlik ve güvenlik hizmetleri Tekfen Turizm ve İşletmecilik A.Ş. tarafından yönetilmekte ve denetlenmekte olduğu için standartları özel şartlar ile en düzeyde hizmet vermek üzerine kuruludur.

Açıldığı ve ISO 9001/2000-OHSAS 18001 standartları altında inşaatının tamamlandığı 2003 yılından bu yana Tekfen Tower yüzde 100 doluluk oranı ile büyük bir başarı yolculuğu izlemiştir. Yüzde 100 doluluk oranı başarısına şüphesiz bina sakinlerinin günlük gereksinimlerine yönelik planlanan yardımcı tesisler büyük katkı sağlamaktadır.  Tekfen Tower içerisinde yer alan yardımcı tesisler içerisinde, kafeterya, konferans salonu, fitness center, kuaför, market, kuru temizleme, lostra, gezinti terası, kokteyl mekanları ile birlikte kiralanabilir depo alanları ve 800 araçlık otopark alanını sayabiliriz.

Tekfen Tower Nerede?

Tekfen Tower, İstanbul’un iş merkezi olarak kabul edilen 4. Levent ve Levent metro istasyonlarına yürüme mesafesinde olup özel araçlar ile ulaşım açısından da oldukça elverişli bir konumdadır. Metro hattına alternatif otobüs duraklarına ve iki köprünün karayolu bağlantılarına yakınlığı ile ulaşım kolaylığı sunmaktadır.

Tekfen Tower doğusunda Büyükdere Caddesi, kuzeyinde Kristal Kule (QNB Finansbank Genel Müdürlük), güneyinde İstanbul Tower 205 ofis binası, batısında ise Oto Çıkmazı Sokak ve konutlarla çevrilidir.

Metro bağlantısı ile Hacıosman – Yenikapı hattı ve Levent – Hisarüstü hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Gayrettepe durağı ile Kadıköy – Beylikdüzü metrobüs hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Vezneciler durağı ile Kabataş – Bağcılar metro hattına, Hacıosman – Yenikapı metrosunun Yenikapı durağı ile Yenikapı – Kirazlı metro hattına, Otogar – Atatürk Havalimanı metro hattına ve Kazlıçeşme – Ayrılık Çeşmesi Marmaray hattına ulaşılabilmektedir.

Karayolu ile Ulaşım :

Fatih Köprüsü Giriş    :     2,1 km

Boğaz Köprüsü Giriş  :     2,3 km

Taksim                     :     8,5 km

Beşiktaş                   :     4,7 km

Maslak                     :     5,6 km

 

Metro ile Ulaşım :

Taksim   :    7 dk.

Kabataş  :    15 dk.

Sirkeci    :    20 dk.

 

PLAZA CUBES TEKFEN TOWER’da ofis sahibi olmanın avantajları nelerdir?

 

Tekfen Tower’da kiralık & hazır bir ofise sahip olduğunuzda Google Türkiye Ofisi,  Deutsche Bank Türkiye – Genel Müdürlük, Mitsubishi Corporation İstanbul, Pepsi Cola Servis ve Dağıtım, Fritolay Türkiye, Kanada İstanbul Başkonsolosluğu, Aydın Saat, Tekfen Sigorta A.Ş., Tekfen Turizm ve İşletme, Tekfen Gayrimenkul, Cafe Nero, TAGAŞ-Türk Arap Gübre A.Ş., Michelin Türkiye – Genel Müdürlük, Toros Tarım A.Ş.- Genel Müdürlük, Toros Terminal Servisleri ve Denizcilik A.Ş., Citi Menkul Değerler, Toros Gemi Acenteliği ve Ticaret A.Ş., Japonya Başkonsolosluğu, Servecorp Ofis Hizmetleri gibi birçok prestijli marka ve kurum ile aynı çatı altında çalışma imkanına sahip olacaksınız.


Fiyatlar

SANAL OFİS 1450 TL + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
HAZIR OFİS40000 TL + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
TOPLANTI ODASI1050 TL + KDV / Saat’den başlayan fiyatlarla

Ulaşım


 • Adres

  Adres : Esentepe, 4. Levent Kavşağı No:209, 34394 Şişli/İstanbul
  Tel : 
  Faks :
  Vergi Dairesi: Zincirlikuyu
  Haritada Göster

 • Otobüs

  Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan; Toplu ulaşıma yakınlık

 • Metro

  M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattı, 4.Levent Metro Durağı 5 dk. Yürüyüş

 • Araç

  4.Levent Büyükdere caddesi üzerinden ulaşılabilir.

Tekfen Tower Özellikleri

İstanbul’un ilk A Sınıfı Binası
Proje Geliştirmede Tekfen Holding İmzası
Alışveriş Merkezlerine ve Prestijli Otellere yakın merkezi konum
Plaza Cubes Hazır Ofis Düzeni ile taşınmaya hazır
Prestijli Lounge Alanı
6 Kişiden 250 Kişiye Kadar Toplantı İmkanı
Yüksek Teknolojili Güvenlik Hizmetleri
A+ Profesyonel Bina Yönetimi
Bina içinde benzersiz kullanımlar; Kuaför, Fitness Alanı, Mini Market, Kuru Temizleme, Starbucks Cafe ve Yeşil Teras
Bina ısıtma-soğutma-havalandırma tamamlama sistemi için üst üst üst kısım tavan alt üst kısım Tam hava tutan “Paralel Fanlı VAV”
%100 yedekleme, fiber optik altyapı, CCTV, kartlı erişim ile 7/24 güvenlik hizmeti
18 hızlı araç, 4 m/s hızlı yolcu asansörü ve 1 yük asansörü
Misafirleriniz için de Kapalı Otopark Alanı
Büyükdere Caddesi üzerinde yer alan; Toplu ulaşıma yakınlık / 4.Levent Metro Durağı 5 dk. Yürüyüş / Otobüs Duraklarının Önüne Konumlandırma

Levent Bölgesi Özellikleri


 • Tekfen Tower’a hem toplu taşıma araçlarıyla hem de özel araçlarla kolayca ulaşılabilir.
 • Tekfen Tower metro güzergahına, alternatif otobüs duraklarına ve her iki köprünün karayolu bağlantılarına yakın olması nedeniyle erişilebilirlik sağlamaktadır

Ekibimiz

İstanbul’un en prestijli bölgesi Levent’te, tasarım kavramının anlam bulduğu Ferko Signature ofisimizde, klasik iş ortamı anlayışını tamamen terk edecek, ferah ve modern ofislerimize ek olarak gün içindeki molalarınızı da bir ayrıcalığa dönüştüren bahçemizin de tadını çıkaracaksınız.

İş dünyasının modern gereksinimlerini de unutmadık elbette. Onları akılcı çözümler, teknolojik altyapı ve estetik dokunuşlarla taçlandırarak sizler için keyifle çalışabileceğiniz Hazır ofisler tasarladık.

Çalışan sayısı yüksek olan ve kendi ofislerine sahip olmak isteyen şirketler için Özel Tasarım Ofis hizmetimiz 250 m²+ ile şirketinize özel ofis tasarımı yapabiliyor, ofisinizi anahtar teslim size teslim ediyoruz.  

Lounge ve bahçemiz dahil diğer ortak kullanım alanlarımızda Sanal Ofis müşterilerimiz için de oldukça büyük imkanlara sahip.  İstediğiniz yerde keyifle çalışın, ikram kahvelerimizi keyifle yudumlayın.

Şehrin merkezinde, tasarımın ve teknolojinin biraraya geldiği tüm donanımlara sahip Toplantı Odalarımız hem büyük hem de küçük grupların ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Gün içinde yoğunsanız ve başka planlarınız var ise Plaza Cubes Ferko Signature sizin için ideal bir konum olacak.

Fiyatlar

SANAL OFİS 1450 TL + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
HAZIR OFİS11500 TL + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
TOPLANTI ODASI1050 TL + KDV / Saat’den başlayan fiyatlarla

Ulaşım


 • Adres

  Adres : Esentepe, Büyükdere Cd. No:175, 34394 Şişli/İstanbul
  Tel : +90 212 705 33 23
  Vergi Dairesi: Zincirlikuyu
  Haritada Göster

 • Otobüs

  Büyükdere caddesi üzerinden geçen otobüsler ile Levent durağında inerek ulaşılabilir.

 • Metro

  Yenikapı – Hacıosman metro hattı, Levent durağı.

 • Araç

  Levent Büyükdere caddesi üzerinden ulaşılabilir.

Ferko Signature Özellikleri

Mekanik ve motorlu açılan teleskopik ve panoromik camlar
A + sınıf güvenlik
A+ profesyonel bina yönetimi
Her kata özel iki adet kat balkonu
Fiber optik internet imkanı ve internet bağlantısında esneklik
Kapalı otopark
Tüm binaya %100 destek verecek jeneratör sistemi
Cafe ve restaurant alanları
Araç yıkama, kuru temizleme, vale
Metrocity, Kanyon ve Özdilek AVM ile iç içe
Levent otobüs durağı ile M2 Levent metro istasyonunun hemen yanında
Isıtma-soğutma: 4 borulu fan-coil.
Sign1 ofis bloğunda 10 adet ve Sign 2 ofis bloğunda 4 adet özel dizayn asansörler

Levent Bölgesi Özellikleri


 • İş ve ticaret merkezlerinin kavşağında yer alması (Maslak-Büyükdere-Levent-Beşiktaş-Taksim), TEM ve E5 yollarının kesişiminde olması
 • Plaza Cubes Ferko Signature Ofisimiz İş dünyası ile şehrin dinamizminin buluştuğu ana arter olan Levent Büyükdere Caddesi’nde!

Ekibimiz

Barış Beken

Sales Manager

Arzu Köroğlu Özer

Sr. Guest Relations Executive

Papirus Plaza, son yıllarda gelişen yapısı, ulaşım kolaylığı, gün geçtikçe artan ticari gayrimenkul projeleriyle İstanbul’un en önemli ofis bölgesi olmaya aday Kağıthane bölgesinde yer almaktadır. Papirus Plaza A sınıfı güvenlik sistemleri, profesyonel bina yönetimi, özel temizlik ve bahçe bakımı hizmetleri, kapalı otoparkı, fiberoptik altyapısı, kablosuz internet imkanı, tüm binaya %100 kesintisiz destek verecek jeneratör sistemi ve i-tech hizmetleriyle müşterilerine ideal bir çalışma ortamı sunmaktadır. Çağdaş ve teknolojik olanakların yanı sıra, çalışanlara sunduğu geniş hacimler ve zengin sosyal imkanları ile de öne çıkan Papirus Plaza, A+ ofis alanları ile bir çok önemli firmaya ev sahipliği yapmaktadır.


Fiyatlar

SANAL OFİS 1000 TL + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
HAZIR OFİS10500 TL + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
TOPLANTI ODASI1050 TL + KDV / Saat’den başlayan fiyatlarla

Ulaşım


 • Adres

  Adres : Merkez mah. Ayazma Yolu cad. Kat:6 No:37 Kağıthane / İstanbul
  Tel : +90 212 312 17 60
  Faks : +90 212 312 17 62
  Vergi Dairesi: Kağıthane
  Haritada Göster

 • Otobüs

  Kabataş – Kağıthane hattı.

 • Metro

  Yenikapı – Hacıosman metro hattı, Sanayi Mah. durağı.

 • Araç

  Ayazma Yolu Cendere caddesi üzerinden.

Papirus Plaza Özellikleri

13 katta da çağdaş yaşam ve çalışma ortamı
A + sınıf güvenlik
İki merdiven kovasında toplam 12 asansör
VIP girişi ve VIP asansörü
Fiber optik internet imkanı ve internet bağlantısında esneklik
600 araçlık park alanı, misafirler için ücretsiz açık otopark kullanımı
Yeşil bina sertifikası
Sosyal aktivite alanları ve hobi salonu (satranç salonu, mini golf alanı, kütüphane, langırt, bilardo)
Kuru temizleme, kuaför, lostra, ATM’ler, vale ve concierge servisi
Starbucks
Toplu taşıma duraklarına 2 dakika yürüyüş mesafesindedir
Tünel bağlantıları ve Paralel aks bağlantılarına olan yakınlık

Kağıthane Bölgesi Özellikleri


 • İş ve ticaret merkezlerinin kavşağında yer alması (Maslak-Büyükdere-Levent-Beşiktaş-Taksim), TEM ve E5 yollarının kesişiminde olması
 • Axis AVM’ye 3 dakikalık sürüş mesafesindedir.
 • Metro ve Carrefour SA’ya 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
 • Kağıthane – Piyalepaşa tüneli Taksim – Beşiktaş hattına kolay ulaşım
 • 2018 yılında faaliyete geçecek olan Mecidiyeköy – Mahmutbey metro hattına  Kağıthane durağına

Ekibimiz

Mehmet Alp

Sales Executive

Nidakule Levent, 27 katlı yapısı ve yüksek teknoloji akıllı bina sistemiyle Levent’teki en prestijli iş merkezidir. Projenin en dikkat çekici özelliği, çevreci aynı zamanda estetik zevki yüksek bir mimari tasarıma sahip olması. Hayata, kaynaklara ve doğallığa saygı duyması ile de öne çıkıyor. Motivasyonunuzu yükseltecek ofis alanlarımız Nidakule Levent’te Sanal Ofis. Konum ve ulaşım kolaylığı geniş, ferah, yüksek teknolojili ofis alanları aynı zamanda etrafında bulunan restaurantlarla odak noktasıdır. Levent metro Kanyon avm çıkışına ise sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda içerisinde yüksek kapasiteli otoparkı, geniş toplantı odaları, fitness salonu ve Starbucks ile gerçek bir sosyal alan sunuyor. Plaza Cubes Nidakule Levent hazır ofis ve sanal ofis kiralama ayrıcalıklarını kaçırmayın! 

 


Fiyatlar

SANAL OFİS 1450 TL + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
HAZIR OFİS12000 TL + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
TOPLANTI ODASI1050 TL + KDV / Saat’den başlayan fiyatlarla

Ulaşım


 • Adres

  Adres : Esentepe, Harman Sokağı No:7, 34394 Şişli/İstanbul
  Tel : +90 212 708 78 78
  Faks : +90 212 708 78 88
  Vergi Dairesi: Zincirlikuyu
  Haritada Göster

 • Otobüs

  Büyükdere caddesi üzerinden geçen otobüsler ile Levent durağında inerek ulaşılabilir.

 • Metro

  M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattı, Levent durağı, Kanyon Avm çıkışından yürüyerek ulaşılabilir.

 • Araç

  Levent Büyükdere caddesi üzerinden ulaşılabilir.

Nidakule Levent Özellikleri

Starbucks
Yüksek güvenlik standartları (7/24 Kameralı ve ekip destekli)
Bina dışında ve içinde kameralı sistem
Kartlı giriş sistemi
Kanyon metro durağına yürüme mesafesinde
Bina içerisinde sosyal tesis ve kafeler
Yüksek Teknolojili Güvenlik Hizmetleri
Fitness Salonu
Yüksek Kapasiteli Otopark
Wyndham Grand, Park Dedeman ve Hyatt Centric Otellere 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
Kanyon ve Özdilek Avm’ye Yürüyüş Mesafesinde
Yemek Alanı
Plaza Cubes business lounge
100 Kişilik Toplantı Salonu

Levent Bölgesi Özellikleri


 • İstanbul’un en prestijli ve yoğun bölgesi olması
 • Ulusal ve uluslararası bir çok şirketi, otel ve restaurantları kalbinde barındırması
 • Metrocity AVM, Kanyon AVM, Özdilek AVM ve Levent Çarsı’ya yer altı tünellerinden yürüyerek erişim imkanı
 • Yenikapı – Hacıosman Metro hattına direk bağlantı
 • Ana arterlere (E5 ve E6 Otobanlar) yakın oluşu, metro dışındaki toplu taşıt (otobüs, minibüs) duraklarının önünde olması
 • Avantgarde, Point, Dedeman, Hyatt Centric, Mövenpick, Wyndham Grand otellerine yakınlık

Ekibimiz

Ufuk Murali

Guest Relations Executive

Barış Beken

Sales Manager

24 katlı ofis binası ve toplam 205 daireden oluşan her biri 26 katlı iki adet rezidans binası ile bütünleşen ve 1. Levent metro istasyonuna direkt bağlantılı alışveriş merkezi kompleksinin getirdiği yaşam stilinin ayrıcalığı yalnızca MetroCity’de yaşanıyor. Bina dışına çıkmadan Metro istasyonuna ulaşım imkanı ayrıca  otobüs ve  minibüs duraklarına, alışveriş, restoran, eğlence ve spor olanaklarına yürüme mesafesinde olan Metrocity İş Merkezi, çalışanlarınızın tüm ihtiyaçlarına cevap verirken ofisinizi İstanbul’un en merkezi noktasına konumlandırıyor. Wyndham Grand ve Hyatt Centric Otellere 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir


Fiyatlar

SANAL OFİS 1437.50 TL + KDV / aydan başlayan fiyatlarla
HAZIR OFİS12000 TL + KDV / aydan başlayan fiyatlarla
TOPLANTI ODASI1050 TL + KDV / saatten başlayan fiyatlarla

Ulaşım


 • Adres

  Adres : Büyükdere cad. Kırgülü sok. D Blok Kat:4 Levent / İstanbul
  Tel : +90 212 319 38 00
  Faks : +90 212 319 38 02
  Vergi Dairesi: Zincirlikuyu
  Haritada Göster

 • Otobüs

  Büyükdere caddesi üzerinden.

 • Metro

  Yenikapı – Hacıosman metro hattı, Levent durağı, Levent çarşı çıkışı.

 • Araç

  Zincirlikuyu Büyükdere caddesi üzerinden.

Metrocity İş Merkezi Özellikleri

10-50 kişi kapasiteli toplantı salonları
Yüksek güvenlik standartları (7/24 Kameralı ve ekip destekli)
Bina dışında ve içinde kameralı sistem
Kartlı giriş sistemi
Levent Çarşı metro durağına direk bağlantı
Metrocity AVM’ye direk bağlantı
Plaka tanıma sistemi ile kapalı otopark
En son deprem yönetmeliğine uygun yeni bina (2012)
Bina içerisinde muhaberat servisi.
Avantgarde, Point, Dedeman ve Mövenpick Otellerine 3 dakikalık sürüş mesafesindedir.
Wyndham Grand ve Hyatt Centric Otellere 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
Çok esnek ilave otopark seçenekleri (2000 kapasiteli otopark)
90 dakika ücretsiz misafir otoparkı
Plaza Cubes business lounge
Essporto spor salonu, Eczane, Kuaför, Migros Market

Levent Bölgesi Özellikleri


 • İstanbul’un en prestijli ve yoğun bölgesi olması
 • Ulusal ve uluslararası bir çok şirketi, otel ve restaurantları kalbinde barındırması
 • Metrocity AVM, Kanyon AVM, Özdilek AVM ve Levent Çarsı’ya yer altı tünellerinden yürüyerek erişim imkanı
 • Yenikapı – Hacıosman Metro hattına direk bağlantı
 • Ana arterlere (E5 ve E6 Otobanlar) yakın oluşu, metro dışındaki toplu taşıt (otobüs, minibüs) duraklarının önünde olması
 • Avantgarde, Point, Dedeman, Hyatt Centric, Mövenpick, Wyndham Grand otellerine yakınlık

Ekibimiz

Çağlar Karaçam

Sr. Guest Relations Executive

Barış Beken

Sales Manager

Sun Plaza 37 katlı çağdaş mimarisiyle, yenilikçi vizyonu, geniş ve ferah girişi, lobisi, ortak alanları ve ileri teknoloji sistemleri ile Türkiye’nin önde gelen iş kulelerindendir. Projenin en dikkat çeken unsurlarından olan dikey bitkilendirme ile tamamlanan lobisi, doğaya verdiği önemden alınan cesaret ile tasarlanmış, sürdürülebilir ve yeşil mimarlık adına öncü olmayı başarmıştır. Plaza da 50 araçlık misafir otoparkı bulunup, 600 kişiye özel otopark alanları da mevcuttur. İstenildiğinde temiz havanın içeri alınabilmesine olanak sağlayan açılabilir pencereleri, yüksek hız, güvenlik ve konforu birleştiren asansörleri, retina okumalı güvenlik sistemi ve kişiye özel otopark alanları ile İstanbul’un en prestijli plazasıdır. Sun Plaza İTÜ Ayazağa metro çıkışına 200 metre mesafede olup, yalnızca 3 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Çok sayıda restaurant bulunan Orjin yaşam alanına 70 metre uzaklıktadır.


Fiyatlar

SANAL OFİS 1437.50 TL + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
HAZIR OFİS25000 TL + KDV / Ay’dan başlayan fiyatlarla
TOPLANTI ODASI1050 TL + KDV / Saat’den başlayan fiyatlarla

Ulaşım


 • Adres

  Adres : Bilim sok. No:5 Sun Plaza Kat:13-15-19 Sarıyer-Maslak / İstanbul
  Tel : +90 212 366 58 00
  Faks : +90 212 366 58 02
  Vergi Dairesi: Maslak
  Haritada Göster

 • Otobüs

  Büyükdere caddesi üzerinden.

 • Metro

  Yenikapı – Hacıosman metro hattı, İTÜ Ayazağa durağı, Plazalar çıkışı.

 • Araç

  Büyükdere caddesi üzerinden.

SUN Plaza Özellikleri

Çok prestijli bir lobi
Yüksek güvenlik standartları (7/24 Kameralı ve ekip destekli)
Bina dışında ve içinde kameralı sistem
Göz retina okumalı kapı giriş sistemi
Kapalı otopark
En son deprem yönetmeliğine uygun bina
Maslak bölgesinde en çok bilinen prestijli plaza adresi
Camları açılabilen ve ofisleri hava alan modern plaza binası
Ücretli günlük açık misafir otoparkı
VIP araç servisi
20-150 kişi kapasiteli toplantı odaları
Plaza Cubes business lounge

Maslak Bölgesi Özellikleri


 • İTÜ Maslak istasyonuna sadece 5 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
 • Doğuş Power Center’a 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
 • Orjin Yaşam Merkezindeki restaurantlara ve Orjin GYM’e yürüyüş mesafesindedir.
 • Steigenbergr Hotel’e 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
 • İstinye Park AVM’ye Sun Plaza önünden ücretsiz servis.

Ekibimiz

Yeşim Özçelik

Sr. Guest Relations Executive

Işıl Işık

Sales Manager

Naciye Güney

Virtual Offices Representative

İçerikleri Karşılaştır

Tekfen Tower

1.150 + KDV’den başlayan fiyatlarla

Ferko Signature

1450 TL + KDV'den başlayan fiyatlarla

Papirus Plaza

1.000 + KDV'den başlayan fiyatlarla

Nidakule Levent

1450 TL + KDV'den başlayan fiyatlarla

METROCITY İŞ MERKEZİ

1.050 + KDV'den başlayan fiyatlarla

SUN PLAZA

1.438 + KDV'den başlayan fiyatlarla
Yakınlaştırmak için tıkla
Harita Yükleniyor
Herhangi bir kayıt bulunamadı
Haritayı Aç
Görüntüle Yol Haritası Uydu Hibrid Arazi Lokasyonum Tam ekran Önceki Sonraki