Netflix’te İzlenmesi Gereken Diziler, En İyi Netflix Dizileri | Plaza Cubers
Arama Sonuçları

Netflix’te İzlenmesi Gereken Diziler

Yazar Yalcin Boncuk üzerinde 17 Aralık 2019
| 0

17 Aralık 2019

Netflix’te İzlenmesi Gereken Diziler

Netflix’te izlenmesi gereken diziler şu sıra oldukça popüler. Netflix yüzlerce dizi, belgesel, film ve program içeriği üreten ve yayınlayan online bir platform. Tablet, bilgisayar veya akıllı telefonlar farketmeksizin izleyebildiğiniz Netflix’te, sizler için derlediğimiz en iyi netflix dizileri yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. İşte mükemmel bir Netflix dizi öneri listesi hazırladık!

 

En İyi Netflix Dizileri

The Umbrella Academy

Yayınlanma: 2019

Imdb: 7,1

Sezon: 2. Sezon devam ediyor

Bilim kurgu severler buraya! başrollerini Robert Sheehan, Ellen Page, Tom Hopper’ın paylaştığı dizi, babalarının ölümüyle bir araya gelen aile üyelerinin özel güçleriyle beraber tehlikelerle savaşmasını konu alıyor.

 

La Casa De Papel

Yayınlanma: 2017

Imdb: 8,6

Sezon: 3. Sezon (4.sezon 2020 Nisan’da)

Başrollerinde Hollie Sokol, Tamar Pelzig, Ursula Corbero yer alan, aksiyon ve suç kategorisinde yer alan dizi, aynı zamanda en popüler netflix dizileri arasında da yerini aldı! İspanyol Merkez Bankası’nı soyan bir grup kişinin maceralarını ele alan dizi bu maceracı soygun hikayesine modern bir tarz katıyor.

 

Lucifer

Yayınlanma: 2015

Imdb: 8,2

Sezon: 4. Sezon devam ediyor

Başrollerinde Tom Ellis, Kevin Alejandr, Lauren German yer alan Netflix’te yayınlanan Lucifer, fantastik bir gerilim dizisi. Vampir hikayelerini ve gerilim dizileri severleri Lucifer izlemeye davet ediyoruz! Lucifer, cehennemi terkediğ, Los Angeles’ta Lux adında bir mekan açıp artık fani bir yaşam sürmek ister ve olaylar gelişir! bu tarz filmleri sevenlere Netflix dizi önerileri arasında.

 

Orange is the New Black

Yayınlanma: 2013

Imdb: 8,1

Sezon: 7. Sezon devam ediyor

Diğer Netflix dizi önerisi, başrollerinde Taylor Schilling, Danielle Brooks, Taryn Manning oynadığı Orange is the New Black dizisi, Piper Chapman karakterinin hapishanedeki komik yaşamını ele alıyor. Aynı zamanda dizi gerçek bir hikayeyi yansıtıyor ve Piper Chapman’ın hapishane yaşamını komik bir perdeden ele alıyor.

 

The Rain

 

Yayınlanma: 2018

Imdb: 6,3

Sezon: 3. Sezon devam ediyor

Başrollerinde Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen oynadığı The Rain Netflix Orijinal dizisi. Danimarka’da yaşayan 2 kardeşin, İskandinavya nüfusunun çoğunu öldüren ölümcül virüsten kurtulmalarını ve daha sonraki hayatta kalma savaşını anlatıyor. Klasik kurgusu bir kenara, etkileyici sahneleri ve Danimarka’da geçmesi ile kesinlikle izlenmesi gereken Netflix dizileri arasında.

 

Plaza Cubes

Diğer Yazılar

  • SİZİ ARAYALIM

    Müşteri Adayı Kaynağı
    Müşteri Adayı Kaynağı Detay
    Müşteri Adayı Durumu
    Paket