Plaza Cubes 14 Şubat'a Özel İndirim | Sanal Ofislerde İndirim
Arama Sonuçları

Hemen Teklif Al

Müşteri Adayı Kaynağı
Müşteri Adayı Kaynağı Detay
Müşteri Adayı Durumu

14 Şubat Özel İndirimi Kaçırmayın, İşinizi Aşkla Yapın!

Hazır Ofis, Sanal Ofis ve Toplantı Odaları

ETKİNLİKLER
12 PRESTİJLİ ADRES
MODERN OFİSLER
TEKNOLOJİK DONANIM
KOLAY ULAŞIM
MUTLU MÜŞTERİ

PLAZA CUBES’TE AVANTAJLI OFİS SEÇENEKLERİ 

00-sanalofis

Sanal Ofis

Sanal ofis kiralama, işiniz için sabit bir adres verebileceğiniz, kargolarınızın karşılandığı ve müşterileri toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ancak çalışma alanınızın (masa, koltuk vb.) olmadığı bir ofis kiralama çözümüdür. Sanal ofis fiyatları için tıklayınız.

00-hazırofis

Hazır Ofis

Hazır Ofis kiralama, isminden de anlaşıldığı gibi tüm ofis mobilyalarının hazır olduğu, yönetici asistanı, aidat, elektrik, ısınma, soğutma gibi tüm ofis hizmetlerinin kiralanan şirket tarafından yönetildiği ofislerdir. Hazır ofis fiyatları için tıklayınız.

1sabitmasa

Sabit Masa

“Sabit Masa”de yer alan masa-ofisiniz ile sabit ofis masrafınız olmadan profesyonel bir çalışma ortamının tadını çıkarın. Kişiye özel kilitli masa-ofis, kilitli dolap ve lounge alanı ile konsantrasyonunuz bozulmadan rahatlıkla çalışabilirsiniz.

00-toplanti

Toplantı Odaları

Toplantı Salonlarımız, Türkiye’de 12 lokasyona kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde yer almaktadır. 10-20 kişilik toplantı salonu ve 50 kişilik seminer salonlarımız modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiştir.